Sayfa 940/975 İlkİlk ... 440840890930938939940941942950 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,513 - 7,520 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Be bedelsizin zamanı belli olmadı gitti

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. kendi çalıp oynuyor veya şöylede diyebiliriz masturbasyon yapıyor...
    bankof alıp satıyor bıyıklı yabancı oldugunu düşündügüm diger cebine koyuyor bu tarz hareketler kokuştu artık ...mal dagıttıklarını düşündüğüm için alım yapmıyorum ...
    benim bu ramazanda oruçlu oruçlu agzımı bozmama neden olacaklar...güven kaybetmiştir benim gözümde zaten bölündüğün yerlere bir şey kalmadı yatırımcıya kaybettirdin..%35 de bedelsiz versen 4 ün altına kadar rahmet okutursun bence, kagıdın helvasını yedirirsin millete çakal.

al-sat değildir.

3. masturbasyonu bıraktı

demekki kendiside artık zevk almıyor.kendi malını avuçlamayı ....alsaydın ne oldu paranmı bitti yoksa 5,50 sattıklarını tl faizemi koyacan...

ben buradan alıma başlarım tatlı tatlı kademeli

al-sat değildir.

4. Kap dusmus hayirli olsun coin isinede el atmisiz ortaklar bravo...
    Yarin bakalim alimi bu fiyattan yaptiracakmi sanmam ..yerli bir coin desteklemek akillica bu konjokturde ..

Al sat degildir

5.  Alıntı Originally Posted by huzeyfe Yazıyı Oku
    Sen nasıl hissesin be. Satanı pişman ettiriyorsun, almayanı daha çok pişman ettiriyorsun.
    Bu yorumumu 22 Ocakta hisse 3.50 lerden 4.01 e gittiğinde yapmıştım. Hdfgs benim devamlı fiyatını takip ettiğim ama bir türlü alışa yeltenemediğim hissedir. Genelde o gider ben bakarım ve almadığıma pişman olurum . Sasa'yı 5-10 sene önce almış ve o zamanın parasıyla 5-10 bin lira koymuş insanlar bazen şuan o portföyün 400-450 bin lira olmuş halinin fotoğrafını atarlar. Benim için de hdfgs öyle bir hisse. Şuan çekinmeyip alanların bundan 5-10 sene sonra 20-30 kat kazanacağına inanıyorum. Bunlar iyi dileklerim. Hissenin mevcut durumuna gelecek olursam son 1-2 haftadır hisse düşüyor, yatırımcılar için üzülsem de kendim maliyetlenebilmek adına seviniyorum. Ama bir tespitim var arkadaşlar. Bu hisse son 3-4 aydır hiç düşmedi, hatta onun öncesinde de düşmedi, 1 lerden 9'a gidip bölünüp tekrar 4-5 lerin üzerine çıktı. Endeksin son zamanlardaki büyük düşüşlerinde hep yukarıdan yakalandı. Atıyorum hisse fiyatı 4 dü ve 5 e gitti, endeks büyük düşüş yaşadığında bu hisse 5 den 4.25 e düştü, endeks toparlayınca tekrar hızlıca yukarı sürdü. Şimdi yine 2 hafta önce 4.20 lerden 5.40 hareketini yaptı ve endeksin son düşüşüyle birlikte 4.12 ye düştü. Eğer hisse 4.20 lerdeyken bu düşüşe yakalansa 3.0-3.5 aralığına gelse o zaman tamam gerçekten düştü derdim ama maşallahı var hep düşüşlerden önce yükseldiği için aslında eski fiyatına geri geliyor, aşağı salmıyor . Tüm bu yazdıklarımı göz önünde bulundurunca bence hissenizi o kadar da kötülemeyin derim Bana gelince ben az daha salarsa maliyetlenme taraftarıyım ama kesin ben almadan tekrar yukarı sürerler hisseyi.

6. Ahanda yeni kap atılmış, 500 bin lira ile kripto para borsasının %10'una ortak olunmuş. Girişim sermayeleri için ortam ne kadar puslu ve dengesizse yatırım için fırsatlar bir o kadar fazla oluyor. Ben şirketin yönetim kurulunun zehir gibi akıllı insanlardan oluştuğunu düşünüyorum. Quagr halka arzında hisse taban olduktan sonra akşam %100 bedelsiz açıkladı ve 3-4 tavan daha gitti. Daha önce halka arz olan bir hissenin 4. Gününde %100 bedelsiz açıkladığı nerde görülmüş? Üstelik o gün en büyük alım 2 milyon lot ile İnfo'dan gerçekleşmiş, bu akıllar nerden geliyor sizce? Yanlış hatırlamıyorsam faizler %24 e çıktığında yatırımlık para boşta durmasın diye bilmem kaç milyon lirayı faize atmışlardı. Yani hdfgs'yi aslında bizim gibi tekil yatırımcıların kurumsal hali olarak düşünebiliriz. Biz nasıl cebimizdeki parayı dolardan, altından, borsadan, araba al-sattan yükseltmeye çalışıyorsak şirket de kurumsal olarak bu parayı değerlendirip katlamaya çalışıyor. Para parayı çeker mantığıyla da kar edilen miktar oldukça yüksek oluyor. O yüzden uzun dönemde şirkete güvenip hisseyi alıp arkaya yaslanmak gerekli.

7. https://www.google.com.tr/amp/www.bo...amlesi/1565565

Hayirlisi olsun akillica bir hamle iyi zamanlama.

Al sat degildir

8. Cok ilginc bir ortaklik .ICRYPEX, Kutay Gruba Ait bir sirket . Satin alinma miktari Kutay grup icin onemsiz bir rakam .
    Murat Kutay Yildirim bu miktardaki bir parayi belki 3 5 ay icerisinde gariban insanlara yardim diye dagitan bir kisi .
    Yani bu ortakliga basit bir ortaklik olarak bakmamak lazim.bence daha buyuk bir projeninj alt yapisi altilmis oldu bu ortaklikla birlikte
    ....

Sayfa 940/975 İlkİlk ... 440840890930938939940941942950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •