Sayfa 1008/1952 İlkİlk ... 8508908958998100610071008100910101018105811081508 ... SonSon
Arama sonucu : 15610 madde; 8,057 - 8,064 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. İyi Bayramlar...
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Sızan ABD gizli belgelerine göre Ukrayna istihbaratı,Suriye'de YPG'yi aracılığıyla Rus askerlerine gizli saldırı planları geliştirdi.YPG, karşılığında askeri eğitim ve hava savunma sistemi tedarik edecekti. Gizli belgeye göre Türkiye'nin bu plandan haberi vardı

-Washington Post
    Çok fazla komplo olacak ama bence Pentagon, Centcom'u tehdit ediyor. Tabii Biden faktörü de var. Centcom'un arkasinda Biden var.
    Israil'deki karisikliklar. Israil'in Suriye'deki Sii militanlari vurmasi. Iran-Suudi barışı ve burada Çin'in arabuluculugu, baska hadiseler de var. Bunlar Centcom onay vermeden olmaz.
    Şayet Suriye'deki Rus üslerine bir saldiri olursa, Ruslar direk bir Centcom hedefini vurabilirler.
    Bu durum 3.dunya savaşi başladi olarak yorumlanir.
    Ben bu durumda desteklerden mal alirim. Tabii yine haberleri takip ederek. Dikkatli dikkatli. Sinameki sinameki.

Burada Türkiye ve Rusya arasini bozmaya dönük bir hedef de var. Bir tasla enaz 3 kuş.
    İsaallah bizim istihbarat bunu haber aldiginda Ruslarla paylasmistir.

Problemleri,
    onları üretenlerle çözemezsiniz...
    Önce onlardan kurtulun!
    Albert EİNSTEİN

Ramazan Bayramınız ve Cumanız Mubarek Olsun.

4. TRT World çalışanı Tallha Abdulrazaq'dan, Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Alevi" videosuna yönelik skandal sözler:

"Sultan Selim'in hatırası mezhebinizi iktidardan uzak tutsun. Daha çok ağlayın, alıntılarımdaki Kemalist pislikler!"
    Aha.....
    Çifte kavrulmuş, üstü kaymaklı, kaymağın üstü şerbetli PSYOP...
    Bu haberler artarsa secimi Kilicdaroglu kazanacak demektir.
    Erken secim olacagindan, secimi kazanan aslinda kaybedendir.
    Bu kisinin derhal tutuklanmasi lazim.

5.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Bu yazi, öncesinde Davutoglu ve Kilicdaroglu'nun Alevi- Sunni videoları ve ardindan bu haber.
    Tabii arada bir Chp, bir de Akp merkezinin kurşunlanmasi var. Çok olumsuz haberler bunlar.
    Geçen seçimde Bayburtlu Yusuf vardı.
    Bu seçim tehlikeli.

6. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel:

"İktidara geldiğimizde AB'nin talebi doğrultusunda Terörle Mücadele Yasası'nı değiştireceğiz."

7. Ahmet Davutoğlu:

Ben çok korktum, ne zaman biliyor musunuz?

Depremin üçüncü günü Adıyaman'a gittim. Tek bir asker yoktu o sokaklarda.

Orada organize bir grup gitse bir Alevi veya bir Kürt köyünde bir katliam yapmaya kalksa önünü durduramazsınız.
    Alla Allah...Bu adam neler söylemiş.

8. Artunç Kocabalkan.
    Çok sevdiğim canım ciğerim biri var.Hayatta canımı malımı bir saniye düşünmeden teslim ederim kendisine.Hem namazında niyazında hem rakı masasında dostum.Pek çok konuda aynı fikirdeyiz.Ekonomide nas yanlışı dahil iktidarı eleştiriyor ama bu iktidardan daha iyisi de gelmez diyor.
    Evet ekonomide yanlış yapıldı ama yine de Recep Tayyip Erdoğan diyor musunuz?

Evet. %11
    Hayir. %59
    Nasdan dönerse evet. %4
    Dönse de hayir. %26

Sayfa 1008/1952 İlkİlk ... 8508908958998100610071008100910101018105811081508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •