Sayfa 552/1000 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: Vıop XLI

1. Mesela Suriye milli var Rusya ABD İran Suriye istemiyor. Ukrayna Rusya savaşında Rusya sayemizde nefes alıyor. Hatta ab bin de işine geliyor bizden transit geçiyor bazı gıdalar. Ab bu konuda başka yol bulursa bunun hesabını sorarlar Belarus gibi. USD eski günlere dönüyor. Petrol aldı başını ve en önemlisi turizm mevsiminde MB USD satarken bu durmuyor. Bu kurun başka müdahale şekli kaç dip yaptırır vs vs

2.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ben açıkçası Viob dan anlasam da o günlerce dip oluşunu yaşadım gördüm ya RTE gidinceye kadar uzak dururum
    hanki geçmiş zaman ki o gunlerce dip oluş ?

3.  Alıntı Originally Posted by gmt® Yazıyı Oku
    Göklerden gelen bir karar yok mu peku.Hep bunlar mi karar alacak..
    Valla abi kazı kszan oynaşan icerisinde ne olduğunu seri numarasından şirketin sahibi biliyor.

Göklerden karar bu işlere bakmıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Zerominus Yazıyı Oku
    Valla abi kazı kszan oynaşan icerisinde ne olduğunu seri numarasından şirketin sahibi biliyor.

Göklerden karar bu işlere bakmıyor.
    bende öyle anladım,göklerde bulutlar var atmosfer soğuk eksijon az vs vs..başka bişey olduğu yok..isteyen istediği gibi at koşturabiliyo..

5. Bu CNNTürk ve Habertürk'deki akşam programlarını dinlerken başka işler ile ilgilenilebiliniyor.

TED konuşmalarını dinlerken başka şey ile ilgilenilemiyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6. 17 ye merdiven dayadı buna eskiden mudahele ediliyordu.

Erdem Başçı 2.40 olunca acil gece toplantı düzenlemişti.

Sansasyonel aksiyonlar alınmıştı..

7. Şuan açıkçası ne istiyorlar hedef nedir ne olacak projeksiyon nedir bilen anlatsın dayi ama kandirmayacak.

8. Çiller ortaya çıktı, benden akıl alıyorlar diyor.

Dikkatli olmak lazım.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 552/1000 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •