Sayfa 349/1002 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449849 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,758
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bakan Koca : Bursa son 1 haftada en riskli dönemini yaşıyor
    TOPLANTIYA BURSA BELEDİYE başkanı katılmış mı ?

Bakan Koca : Sokağa çıkma yasağı gibi bir durum düşünmüyoruz lakin hareketle vaka sayılarının arttığını görüyoruz , ulaşımın bulaşım için ciddi bir sıkıntı olduğunu görüyoruz bu yüzden özel ve kamuda esnek mesai çok ciddi bir şekilde uygulanmalı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Bakan : Maske grip içinde korona içinde çok önemli bir önlem bunu ihmal etmeyelim .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    TOPLANTIYA BURSA BELEDİYE başkanı katılmış mı ?
    Bursada toplanmamışlar herhalde
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,758
    Ne aşıymış arkadaş. Düne kadar çocuklarını yapılması gereken aşıları yaptırmayan kitle, aşı peşine düştü. Soner Yalçın ne diyor bu duruma acaba? Tüm meseleler halloldu iş aşıya kaldı. Ne güzel cambaza bakıyoruz.
    Maske tak, mesafeyi koru ,hijyeni sağla. C vitamini al ,ne aşısı ya. Kore de bir günde kaç kişi öldü aşıdan.

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Ne aşıymış arkadaş. Düne kadar çocuklarını yapılması gereken aşıları yaptırmayan kitle, aşı peşine düştü. Soner Yalçın ne diyor bu duruma acaba? Tüm meseleler halloldu iş aşıya kaldı. Ne güzel cambaza bakıyoruz.
    Maske tak, mesafeyi koru ,hijyeni sağla. C vitamini al ,ne aşısı ya. Kore de bir günde kaç kişi öldü aşıdan.
    Bakanın en az 1 kronik hastalığı olanlar ve 65 yaş üstüne aşı yapacağız kısmıda yalan
    Bende e nabızda kayıtlı 3 kronik hastalık var
    Annem 76 yaşında ve 2 kronik hastalık kaydı ve raporu var
    Ama 2 mizde riskli sayılmamışız ve aşı yok
    İkimizde 4 yıldır düzenli aşı oluruz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,758
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Beyin kanaması geçiren eski sağlık bakanı Osman Durmuş hayatinı kaybetti

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Ülkesini ve Milletini seven,Mert -Gerçek bir Vatansever idi..
    Türk Milleti'nin,Domuz gribi,Kuş Gribi Virüsü Masalı ile Aşılanmasını (zehirlenmesini) Engellemek için gayret göstermiştir..
    Aynı Zehirlenmenin/Aşılanmanın , Korona Virüsü Masalı ile yapılmak istenmesi,Osman Durmuş gibi Değerli Şahsiyetlerin,Onun izinden gidenlerin engel olacağına inanıyorum...Mekanın Cennet olsun,Osman Abi..
    Akıllıca bir görüş.

Günlük durum :

Sayfa 349/1002 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •