Sayfa 723/1000 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773823 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 5,777 - 5,784 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

*fitch/paul gamble: Ikinci çeyrekte türk ekonomisinde negatif büyüme bekliyoruz

*fitch/paul gamble: 2020-21'e kadar büyümenin trend seviyesine geri dönmesini beklemiyoruz

*fitch/paul gamble: Cari işler açığında daralmanın tcmb'nin döviz rezervlerine artış yönünde yansıması yok

*fitch/paul gamble: Dış finansman ihtiyacı türkiye'yi kırılgan kılmaya devam ediyor

*fitch/paul gamble: Türk ekonomisinin 2019'da yüzde 1.1 daralmasını bekliyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*fitch/paul gamble: Abd ile türkiye ilişkileri yakından izleniyor

*fitch/paul gamble: Türk hükümetinin reform ajandasına anlamlı ilerleme konusunda ihtiyatlı olmaya devam ediyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3. Negatifte olsa buyuyecegiz İnsallah.

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Beğenmediğinizde oy vermezsiniz giderler yav...Altı üstü sizin oylarınızla gelen devlet görevlileri kendileri...
    Bizanslılar vermedi, gittiler mi?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. 11.06.2019 16:11:38 fitch: (türkiye'ye yönelik abd yaptırımları olasılığı ) tl çevresindeki güven üzerinde kaydadeğer etki yapabilir

6. viopta :D teminat tamamlamaya daha gücüm yetmedigi için daha önce 8 kontrat bugünde 4 kontrat satmak zorunda kaldım .

İnşallah çıkış dalgası başlamıştır.

*fitch/lindsey liddell: Türk bankalarınddaki mevduatlarda dolarizasyon döviz mevduatı çıkışı yaşanması halinde bankaların döviz likiditeleri üzerinde baskı yaratabilir

*fitch/paul gamble: Tcmb'nin brüt ve net rezervleri arasında fark bir problem değil

*fitch/paul gamble: Eğer tcmb rezervleri kurlara müdahale için kullanır ise bir problem olur

Sayfa 723/1000 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773823 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •