Sayfa 343/450 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443 ... SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Atlas

2. .96/1.02 kanalindan 1.02/1.08 kanalina kendini atmis gibi gozukuyor...1.07 ustu kapanislari takip edecegiz artik...1.02 alti geri donuslere gebe gibi...bakalim ne olacak bu hafta..

3. dun borsa buralarda iken 1.08 olan hisse bugun borsa aynı yerine yukseldi 1.02 nerde bu 6 kademe farkı ? kimin cebinde ? galip efendi dun bi girdi geri kactı demekki dustugune gore . kendi hisseleri haric heryerde herif 0.80 bekliyorum hala yukselmegine gore yavastan oradan alırız artık
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

4. ...Arkadaş istiareye yatiyor tahta 90lı krslardaysa 60ı, 1tlli rakamlardaysa 80i goruyor ruyasinda...ah bu aksakalli dedeler yokmu ah bu ky.yi falci yapiyor gulunesi 😊...yarin bir gun 1.1 uzerini denese tahta bu sefer 90ları bekletir o aksakalli dedeler...neyaparsin ne tahtanin bolunme gecmisinden bihaber ne mazisinden...100gün üfür 1gün tutsa aha ben bilmistim de 😃😃😃 komik...

...neyse tahtanin gercekleri hala yukselis kanali icerisindeyiz...bakalim tahtacinin hesefi neresi...takaslarda 1.02/1.07arasi hacimli bikac gune bakilacak olursa %90 kendi patinaji...henuz kendi icin yeterli bir mal yikimdan soz edilemez...

5. Seni seviyorum atlas

6. yahu amma konusuyorsun ama hep bos bak galip aga yine burdan ve diger kendi hisselerinden kucuk yatırımcıdan kopardıklarıyla oyakta top kosturuyo daha gecen gun burda yazdım oyak ta diye okuyan olup degerlendirdiyse burdu voleyi birde dersin 20 yıllık borsacıyım 20 yıllık borsacısın ama ogrendigin 0 demekki bak simdi 1.09 dan aldıgım 80 000 lot oyayo yu tavandan nasıl caktım aga ya hadi kolay gelsin sana
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

7. bende bu hisseyi az cok bilirim yahu bu hisse yılda 1 kez tavan yapar en fazla 1 haberle belki 2 kez zaten onu da kimse yakalayamaz bos hisse bos oglu bos bu o bakımdan sayın luikang ge katılıyorum bu hisse icin ne yzarsanız yazın ne grafik paylasırsanız paylasın hepsi bos cıkıcak olan hisse zaten cıkar bugunden ornek sizlere evet oyayo ve yayla .yayla ustune ustluk %100 bedelli acıkladı ve info ditas cimbeton guler gibi yani cıkıcak hisse hicbirseyi takmaz bunun gibi endeks az birsey dustunmu hemen dusmez cıkacak hisse bu saydıgım hisseler gibi fuzeler gider bu kadar basit ..bunu alcak adam en az 1 yıl elinde tutacak o zaman bir ihtimal 1 tavanla %20 kazanır yoksa hib bosuna buraya ugramayın bile

Sayfa 343/450 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •