Sayfa 398/1003 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498898 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 3,177 - 3,184 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,931
    Bu nasıl bir üstün zekalılık örneğidir anlamıyorum. 3 milyar dolar gelmiş, 2 buçuk milyarıyla yine müdahale etmişsin. CDS 500 altına inmişken yine 518lere çıkmış. Herşey aynı tas aynı hamam devam edecekse dış ticaret açığı nasıl kapanacak, cari açık nasıl kapanacak? Yeni gelenin bütün "rasyonel zemin" söylemleri yalan mı yani şimdi?
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. cds'e türk bankaları müdahale etti , satıştakı eurobondları alırken sigortaları da alınca haliyel talep nedniyle cds primleri düştü...
    sanal bir ortam...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,931
    MB'nın başına bir kadın atanmasına hüda-par, yrp ne demiştir acaba? Onların ilkelerine uygun muymuş? He bir de " bizim talibanla aramızda düşünce açısından hiç bir fark yok" diyen biri vardı, Kabil havalimanının işletmesini almaya talip olurken. Kadınlara eğitimi bile yasaklayan taliban düşüncesi ne der bu kadın MB başkanı konusuna, yok mu bizi aydınlatacak?

4.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    MB'nın başına bir kadın atanmasına hüda-par, yrp ne demiştir acaba? Onların ilkelerine uygun muymuş? He bir de " bizim talibanla aramızda düşünce açısından hiç bir fark yok" diyen biri vardı, Kabil havalimanının işletmesini almaya talip olurken. Kadınlara eğitimi bile yasaklayan taliban düşüncesi ne der bu kadın MB başkanı konusuna, yok mu bizi aydınlatacak?
    aydınlatım değerli üstadım ama uzun olur ben şuraya yeşilçam dan sahne koyayım

erkeksizliğin eksiği biter mi? temalı çalışma

https://youtu.be/hz6hKyobPvA

5.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Aslında muallakta olan kısım londra bankerleri kendi elemanlarını ne kadar reisin yanında tutacaklar.Eğer reis kendi kendine şimşeği kovmaya kalkarsa ,(reisin bu kadar ısrarına ve aşağılanmasına rağmen şimşek masaya lütfen oturdu,eli güçlü olan reis değil şimşek,şimşeğin bu göreve zerrece ihtiyacı yoktu asıl patronları hadi git bakalım dedikleri için geldi)reisin ertesi günü ipini çekerler ,dümdük venezuela oluruz.Ha reis belki maduro gibi görevine devam eder bizim halk malum onu şeyh kabul ediyor,ama biz halk olarak dümdük venezuela oluruz.
    Asıl patron kim?

Kovulduğunuz, aşağılandığınız, meydanlarda yuhlatıldığınız masaya niye oturursunuz ?

Kovduğunuz, aşağıladığınız, meydanlarda yuhlattığınız kişiyi niye aynı göreve ısrarla çağırırsınız?
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,931
     Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    aydınlatım değerli üstadım ama uzun olur ben şuraya yeşilçam dan sahne koyayım

erkeksizliğin eksiği biter mi? temalı çalışma

https://youtu.be/hz6hKyobPvA
    Adam işinin ehliymiş, musluğu hemen tamir etti

Eeeee nerde kalmıştık.?????

Arjantin demi???
    Venezuela damı.????
    Lübnan damı.????

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,931
    5 yıl vadeli cds 535e çıkmış. (E.Değirmencioğlu)

Sayfa 398/1003 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •