Sayfa 853/1002 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863903953 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 6,817 - 6,824 arası.

Konu: Viop - XXVII

1. Sabahta Afrikayı koydum buraya yani bu pandemi herkezin ekonomisini bozdu , buna ABD ve Avrupada dahil o basılan paraların acısıda çıkacak ama ne zaman

dolar

uzun vade

2002 yılında bir macd uyumsuzluğu ile 10 sene düşmüş.
    önümüzdeki aylar ne olacak bakalım.
    bu arada 2008 ve 2013 ten sonra ne oldu....???
    hadi 2008 global krizdi.
    sonrası....
    2013 imf yi kovduğumuz zamanmıydı.?

https://invst.ly/sx4oz

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    IMF'den ,yahudilerden istenecek para ve avrupa birliği açılımı da güme gitti...
    REİS karar ver..sürekli zik-zak..nereye kadar?? Takıldın MHP'nin kuyruğuna...

+1.000 açılışı...-3.000 olarak değiştiriyorum...

KAVALA hakkında mahkeme karar vermeden,yargıladın,mahkum ettin..Senin yapacağın hukuk açılımına....
    Belli ki bohçalı erken seçim restini çekmiş. Mayın tarlasına sürülen eşekten bir sonuç çıkmamış.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Belli ki bohçalı erken seçim restini çekmiş.

Mehmet bey şimdilik susmayı tercih ediyor.
    Ama eminim bir konuşacak (ne diyeceğini bilmiyorum) borsa aşağı, döviz yukarı gidecek.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Mehmet bey şimdilik susmayı tercih ediyor.
    Ama eminim bir konuşacak (ne diyeceğini bilmiyorum) borsa aşağı, döviz yukarı gidecek.
    Buna gerek kalmamış görünüyor, son konuşmadan sonra.

6. Arkadaşlar covid testim Perşembe pozitif çıkmıştı.burada yazılanlari uyguladim ama midem berbat durumda bişey yiyesim gelmiyor midem bulanıyor ayağa kalkamıyorum.doktor yada tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi çok kötü durumdayim

Yardımcı olma düşünceniz güzel lakin bu virüs tedavisiyle ilgili bilimsel bir kanıt olmayan tedaviler sunmak asil tedaviye sekte uğratabilir , bir insana iyi gelse de başkasına olumsuz bir etki yaratabilir bu yüzden bırakalım bu işi bilenler yapsın

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    RTE,kısacası MHP ile devam demiş.

ARINCA da sus demiş.
    Muhalefet erken seçim istiyor şeklinde görünmek zorunda fakat kendi şahsi düşüncem hiç bir siyasi parti 2023 e kadar erken seçime yanaşmaz çünkü pandemi ve ekonomik etkilerini yaşadığımız bu günlerde kimse taşın altına elini koymak istemez farzedelim yeni bir parti iktidara geldi tam olarak iş başına geçinceye kadar bu ekonomik yükü kaldıramaz yani pandemi ve ekonomik yükün altından çıkacak yine mevcut iktidar ama başarısız olursa o da Trump misali olur.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Sayfa 853/1002 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863903953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •