Sayfa 937/1032 İlkİlk ... 437837887927935936937938939947987 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 7,489 - 7,496 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Hlgyo dususten gram etkilenmedi..

Hisse toplu olunca boyle oluyor demekki..

2. Hisseyi hala baskiliyorlar akil alir gibi degil.

Kaçtan aldınız da kaca veriyorsunuz diye sorarlar adama..

3.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Hisseyi hala baskiliyorlar akil alir gibi degil.

Kaçtan aldınız da kaca veriyorsunuz diye sorarlar adama..
    mahkeme var yok, tazminat var yok, gelişmelerini fiyatlarken en azından endeks de bizimle hareket etti, fazla bir infial oluşmadı. endeks için çizgiler 111 fakat 114 binde de dönüş dönüş sayılır beklemek gerekir.

4.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    mahkeme var yok, tazminat var yok, gelişmelerini fiyatlarken en azından endeks de bizimle hareket etti, fazla bir infial oluşmadı. endeks için çizgiler 111 fakat 114 binde de dönüş dönüş sayılır beklemek gerekir.
    Ben olaya farkli bakıyorum, 111 i gören 105 ide görür

Bir eleman var Twitter'da yazmis hergun yüzde 1-2 aliyorum diye, elaman dogru yazmis bitmeyen param olsa bende öyle yaparım ama maalesef bizimki kısıtlı, sanal degil gerçek para

Hisse tas gibi 666 ninda bahsettiği gibi..

Bu arada hissede trade edenlerin kolu bacagini kestiler bende kredide yakalandim.

Kredili malin maliyeti 6,92..

Rahmetli dedemin bir lafı vardı, nur içinde yatsın.." Korkanın çocuğu olmaz oğlum derdi"

Kim ugrasir %1-2 ile. %5'i lile aldim falan yaziyorlar... insanin vaktine yazik.

Acik yasagi mi, yoksa satan satti zaten, herifler topladi mi bilemiyoruz osisa. Blackrock Canada falan 30 miyon lot satmisti 5.70'lerden. Bence ikinci sik, yani satan basip gitti donmemek uzere. Bunlar da toplayacagini topladi. Cop hisselerdeki gibi. Yoksa boyle gunlerde %8-10'u olur, asagi yukari yukari asagi calkalayip dururdu.

Pilavlinin dedigi gibi bir halt olacagi da yoktur belki. Gerci katilmyorum ben bu goruse. Hissede uzun sure kalanlarimiz kademeli islem yapiyor zaten, birsey fark etmiyor.

6. defter değerinde 0,3 rakamında bir sıkıntı var, ne zaman oraya gelsek indirdiler, şimdi ise 0,27. tabiki küresel piyasalara korelasyon yüksek. yinede az dinlendirmeleri gerekir, 125 binden 11 bin puan dayak attılar.

7. belki 1 gram altını olan vardır, bizim kimi ne varsa satmamıştır, elinde olanlar için sonsuza kadar çıkmayan teoriye göre 3,30 kar alma noktası. Ons aşırı alımda onunda düzeltmesi ile birlikte gramda 3,10 gibi rakamlar gelebilir.

8.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Ben olaya farkli bakıyorum, 111 i gören 105 ide görür

Bir eleman var Twitter'da yazmis hergun yüzde 1-2 aliyorum diye, elaman dogru yazmis bitmeyen param olsa bende öyle yaparım ama maalesef bizimki kısıtlı, sanal degil gerçek para

Hisse tas gibi 666 ninda bahsettiği gibi..

Bu arada hissede trade edenlerin kolu bacagini kestiler bende kredide yakalandim.

Kredili malin maliyeti 6,92..

Rahmetli dedemin bir lafı vardı, nur içinde yatsın.." Korkanın çocuğu olmaz oğlum derdi"
    kredili mal alırken, aracı kurumun verdiği krediyi asla 1 kademe için dahi kullanmayın. doğrudan bankadan taksitli bireysel kredi çek, örneğin 30 bin 3 yıl 36 bin ödüyorsun. bu sana fiyat doğru ise 3 yıl zaman kazandırır, fiyat beklediğin yere geldi örneğin 30 bin 36 bin oldu ve daha 33 taksit var. krediyi kapattığında 1 lira zarar yazarsın 6 bin kazandın net kazanc 5 bin olur. ama kazanamazsan beklemek için zamanın olur. bir iki bankada bu işlemi yapacak kredibilite oluşturmak gerekir. diğer türlü takip etmek stres oluşturur.

Sayfa 937/1032 İlkİlk ... 437837887927935936937938939947987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •