Sayfa 820/1252 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 6,553 - 6,560 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by old Horizon Yazıyı Oku
    fibabank 32 ila 45 gün 100bin üstü 250bine kadar % 21,5 faiz oranı

250bin üstü %22 32 güne

45 güne ise % 23 mevduat

ayrıca cuma günü 61 gün bono mevduata göre 24,62 getirisi var bilginize...
     Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    fiba ile biraz önce görüştüm,

210k ya
    35 gün için
    %20 teklif ettiler

tşk ederim dedim
    21.5 teklif var dedim.

Merhaba haklısınız şimdi bugün için parayı sabahtan eft yaptım müşteri temsilcisi ile konuştuğumda ŞOK oldum

banada 20,50 teklif ettiler ya dün sorduğumda böyle iken şimdi neden böyle deyince de dün sıkışıklık varmış falan filan bence hoş olmadı bu bana ısrarla bono tekif ettiler,

arkadaşlar üzgünüm amacım sizi yanıltmak değildi ama dün aynısın söylediler bugün ise bunu oyuncak olduk resmen...
    HAYAT DEVAM EDİYOR...

2.  Alıntı Originally Posted by old Horizon Yazıyı Oku
    Merhaba haklısınız şimdi bugün için parayı sabahtan eft yaptım müşteri temsilcisi ile konuştuğumda ŞOK oldum

banada 20,50 teklif ettiler ya dün sorduğumda böyle iken şimdi neden böyle deyince de dün sıkışıklık varmış falan filan bence hoş olmadı bu bana ısrarla bono tekif ettiler,

arkadaşlar üzgünüm amacım sizi yanıltmak değildi ama dün aynısın söylediler bugün ise bunu oyuncak olduk resmen...
    önemli değil kardeşim yeter ki "art niyetli " olmasın.. teşekkürler bilgi için.

3.  Alıntı Originally Posted by syesilyurt Yazıyı Oku
    Katılıyotum...Aynen...
    Bence teşvikler yolda bile

4.  Alıntı Originally Posted by old Horizon Yazıyı Oku

Fibayı not ettik.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5. Emekliler ikramiyelerini unuttular sanıyorum 91 yaşındaki yaşlı komsumu getirdim şube ATM ler boş duruyor.....ikramiyeler bugün ve yarın alınacak ...... atm kartı olan normal maaşını cumartesi olmayan pazartesi alacak.

6.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Gece gunduz 20.25 mi?
    Evet Sıcak Sıcak Anlık.
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

7.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    Emekliler ikramiyelerini unuttular sanıyorum 91 yaşındaki yaşlı komsumu getirdim şube ATM ler boş duruyor.....ikramiyeler bugün ve yarın alınacak ...... atm kartı olan normal maaşını cumartesi olmayan pazartesi alacak.
    Döviz alımı yapmanın kolay olmadığı bir güne (>=18.8) kaydırmak istediklerine yönelik bir hissiyatım var.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Gece gunduz 20.25 mi?
    19.75

tabloda yanlis

Sayfa 820/1252 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz