Sayfa 998/1002 İlkİlk ... 4988989489889969979989991000 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,977 - 7,984 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    defeatle yazdım bugünkü şartlarda ayda 500 bin kişiyi aşılarlarsa büyük başarı
    hala 60 kişinin 1 milyon kişiyi 3 ay içinde 2 kere aşılayabileceğine inanan var..!!
    Ya Alamanya için konuşuyoruz

Şurası da var ki , bizim sağlık görevlilerimize aşıyı ulaştırabilseler, görevlilerimiz yapar da , onlar ulaştırabilir mi , bu kısmı sakat.

2. Pompeo ve Çavuşoğlu NATO toplantısında gerildi!

https://www.mynet.com/pompeo-ve-cavu...i-110106663226

Perşembenin gelişi mı?

bir SARKY bulDMSAŞi gözlerimle

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Yav Realities hemen giydiriyorsun sen de ha , saf masum bir hesap yapmaya çalıştım trol bulamayınca beni araya alacaksınız herhalde.

Acil trol gelsin.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Berlin 3.750 bin nüfusluymuş ve bir milyon kişi 3 ayda asılanabilecekmiş, Alman disiplini ile bir de.

Dandik maskeyi dağıtamayanlar - 70 derecede soğuk zincir isteyen aşıyı, nahhh... düzenli yaparlar.
    Artı,
    Bu sürede virüs kaç kez mutasyona uğrayacak acaba. Sonuç olarak, ilaç şirketleri malı götürecek.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku

Şurası da var ki , bizim sağlık görevlilerimize aşıyı ulaştırabilseler, görevlilerimiz yapar da , onlar ulaştırabilir mi , bu kısmı sakat.
    sağlık görevlisi dediğin kimler, aile hekimi hasta bakmayı tümüyle bırakıp bütün gün aşı yapamaz
    halihazırda covid için ekstra sağlık görevlilerine ihtiyaç olduğu düşünülürse, iş bayağ külfetli..

Aşı yapmak o kadar kolay bir şey ki aşı ekibi falan onlar komik arkadaşlar hemen hemen her sağlık personeli aşı yapar ,aşı bulunsun da sorun yok her asm bir aşı ekibidir,doktoru hemşiresi ebesi aşıyı yapar.Aşının içinde bir şey olacak bizi zehirleyecek falan o da bana ütopik geliyor,yahu bulamadığımız grip aşısı yeterince gelseydi hepimiz koşa koşa paramızla grip aşısı olmayacakmıydık,e bu grip aşısı her yıl değişiyor bu yılki grip aşısının içine de o zehir teknolojisini koyarlardı illa covid aşısını niye beklersin adamlar,asıl zorunlu implant işi gelince tırsarım,o implant ne idüğü belirsiz bir teknoloji ile üretilecek,o implant teknolojisi içine zararlı kod olmasından bak cidden tırsarım.

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Yav Realities hemen giydiriyorsun sen de ha , saf masum bir hesap yapmaya çalıştım trol bulamayınca beni araya alacaksınız herhalde.

Acil trol gelsin.
    Trol kalmadı, ben konuyu değiştireyim.
    1) Aşağıdaki haber zaytung haberi mi.
    2) Damat-doktora tezi-WikiLeaks belgeleri konusunda yazan oldu mu, ben görmedim de

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku

Aynı şeyi benden önce yazmışsın dimitris kardeşim,annemin grip aşısını ben yaptım,bir dakikamı almadı işlem.

Sayfa 998/1002 İlkİlk ... 4988989489889969979989991000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •