Sayfa 988/1002 İlkİlk ... 488888938978986987988989990998 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,897 - 7,904 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Mesala bu konu dolar başlığını ilgilendiren bir mevzuu, arap ne demek dolar demek zaten.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by ASAP_ Yazıyı Oku
    Önce üniversite olayını bir açıklığa kavuşturalım:
    https://www.erenholding.com.tr/sosya...niversitesi-21

Diğerini de araştıralım.
    Memleketim olduğu için biliyorum. Eren üniversitesi Devlet üniversitesidir. Üniversiteyi onlar yaptılar. Eren holding siyaset üstüdür, Bitlis asıllı oldukları için memlekete her türlü eğitim ve sosyal yardım yaparlar. Sayısız hayır kurumları vardır. Kiler de bitlisli ama kilerin siyasi yönü çoktur. Eren çok hayırsever bir ailedir.

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Konya'da Ayhan başkanın kaldığı otelin yakınında ki döviz bürosunda çok fazla sıra varmış. Geçen seçimde oldu diye millet dövize mi yüklendi şimdi. Evini arabasını satan döviz mi almış oldu şimdi.
    Tarih tekerrürden ibaret ise...
    "Mevcut iktidar da geçmişte yaşanan her şeyin tersini yaparak vatandaşı ters köşeye yatırdığına göre...
    Seçime kadar kur yavaş, yavaş yükselir. Belki hemen ertesinde de tepe yapar. Akabinde gelenin eline verir gönderirler..." diyorum ben.

4.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Memleketim olduğu için biliyorum. Eren üniversitesi Devlet üniversitesidir. Eren holding siyaset üstüdür, Bitlis asıllı oldukları için memlekete her türlü eğitim ve sosyal yardım yaparlar. Sayısız hayır kurumları vardır. Kiler de bitlisli ama kilerin siyasi yönü çoktur. Eren çok hayırsever bir ailedir.
    Ustad. Tersine bir şey söylemedim. Bilemiyorum. Sizin kadar da iyi tanımıyorum grubu. Sosyal medyada gördüklerimden ibaret ifadem. Farkındaysanız iddia ediyor da değilim.

Ancak mevcut iktidarla, "siyaset üstü" 1-2 sermaye grubu/holding kaldı. Onlar da alıyorlar vergi indirimini oturuyorlar.
    Kapalı kapılar ardında ne oluyor bilemiyoruz. Sermaye grubuna o kadar da güvenmenin, anlam önem atfetmenin lüzumu yok benim kanaatimce.

MUSIAD etkinliklerinde, CEO vb. seviyesinde temsil edildiklerini okudum.
    Lakin MUSIAD üyesi olduklarına dair bir veri ben de bulamadım. Kerhen, zorunluluktan yürütülen bir ilişki de olabilir.
    Kafa yoracak bir mevzuu değil kanımca.

5. Rakı, viski, puro ve cigar stoklarımı fulledim. Her türlü ekonomik türbülansa hazır hissediyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by ASAP_ Yazıyı Oku
    Ustad. Tersine bir şey söylemedim. Bilemiyorum. Sizin kadar da iyi tanımıyorum grubu. Sosyal medyada gördüklerimden ibaret ifadem. Farkındaysanız iddia ediyor da değilim.

Ancak mevcut iktidarla, "siyaset üstü" 1-2 sermaye grubu/holding kaldı. Onlar da alıyorlar vergi indirimini oturuyorlar.
    Kapalı kapılar ardında ne oluyor bilemiyoruz. Sermaye grubuna o kadar da güvenmenin, anlam önem atfetmenin lüzumu yok benim kanaatimce.

MUSIAD etkinliklerinde, CEO vb. seviyesinde temsil edildiklerini okudum.
    Lakin MUSIAD üyesi olduklarına dair bir veri ben de bulamadım. Kerhen, zorunluluktan yürütülen bir ilişki de olabilir.
    Kafa yoracak bir mevzuu değil kanımca.
    Haklısın hocam, bunlar çok aydın, modern bir ailedir, ama artık hepimiz biliyoruz ki siyasetten destek hatta izin almadan neredeyse kimse artık simit bile satamıyor. Herşey mümkün, olmaz dediğimiz neler neler oldu, oluyor hayatta.

Yediler dağ gibi damadımızı, gül gibi Nebatimizi.

Bu aslanların yerine, blank expression bakışlı ingilizi getirdiler.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8.  Alıntı Originally Posted by ASAP_ Yazıyı Oku
    Tarih tekerrürden ibaret ise...
    "Mevcut iktidar da geçmişte yaşanan her şeyin tersini yaparak vatandaşı ters köşeye yatırdığına göre...
    Seçime kadar kur yavaş, yavaş yükselir. Belki hemen ertesinde de tepe yapar. Akabinde gelenin eline verir gönderirler..." diyorum ben.
    Sanki geçtiğimiz yıl seçimlerden sonra doları ucuz fiyattan toplayıp yükselten MB oldu.

Bu sefer aynısını yapmaz ise (ben yapmayacağını düşünüyorum) sana katılıyorum.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Sayfa 988/1002 İlkİlk ... 488888938978986987988989990998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •