Sayfa 5/914 ÝlkÝlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 33 - 40 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

Sayin usta, Siz önce okuduðunuzu iyi anlayýn!
    Sonra insanlarý eleþtirin!
    Zira okuduginu anlamakta epey bir geri ülkemiz!
    Ben kimseye hakarer etmedim!
    Hisseyi alamadýðýmý da hiç bir þekilde Allah'ýn gazabý ile iliskilendirmedim!
    Geçmiþ sayfada brüt takas olaylarý yüzünden bir arkadaþ ile tartýþtým!
    Doðru olaný ýsrar ile düzgün bir uslup kullanarak söylememe raðmen 1 kiþi hariç hiç kimse ( Sen ne diyorsun arkadas doðru olan þudur ) demidi.
    Ama ne hikmetse Sayýn umuta söylemiþ olduðum teknik ile ilgili sözler den baya etkilenmiþ olacaksýnýz ki þahsýma saldýrmaya baþladýnýz!
    Eðer gerçekten adaletli ve ahlaklý olduðunuzu savunuyorsaniz, herkese karþý ayný mesafede olmanýzý gerekir!
    Bu konu ile ilgili hiç bir elestiriyede cevabým olmayacaktýr!
     Alýntý Originally Posted by Usta Yazýyý Oku
    Senin olaylarý iliþkilendirme kabiliyetin iþte bu!!! Kendi hisse alamamasýný, Allah'ýn bize ceza yaðdýracaðý ile iliþkillendiren kiþiden ne beklenirdi ki.

Bu forum çok kiþi, hatta spekülatör gördü, çoðuna sabretti. Ama hiç biri daha ilk gününden, hatta herhangi bir gününde etrafýna, forumdakilere hakaretler yaðdýrmadý..Küfür edenler oldu, ama hisseye, ama speðe, ama patrona.. Ancak ben forumdaki insanlara bireysel hakaret hatýrlamýyorum.

Bir de utanmadan yazýsýnýn sonuna sevgi ile kalýn yazmýþ...Zaten utanma olsa, her ifadesini Büyük Cezalandýrýcý ile sonlandýrmaz. Sen hiç bir þey öðrenememiþ olsan bile, vatan-millet-din-diyanet iþlerinin menfaatler uðruna çok iyi alet edilebileceðini ve sana masumiyet ve haklýlýk zýrhý vereceðini öðrenmiþsin...ancak onlarý da yanlýþ yerlerde kullanýyorsun.

Ben, forum yöneticilerinin yeni baþlýk açmalarýnýn nedeninin, senin o eski baþlýkta yazdýðýn çirkin ifadelerden kurtulmak olduðunu düþünmüþtüm. Link takip yeteneðinin olabileceðine ihtimal vermemiþ olmalýlar.
    GM8 go cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alýntý Originally Posted by kafkas26 Yazýyý Oku
    Doðru olaný ýsrar ile düzgün bir uslup kullanarak söylememe raðmen 1 kiþi hariç hiç kimse ( Sen ne diyorsun arkadas doðru olan þudur ) demidi.
    Ama ne hikmetse Sayýn umuta söylemiþ olduðum teknik ile ilgili sözler den baya etkilenmiþ olacaksýnýz ki þahsýma saldýrmaya baþladýnýz!
    Eðer gerçekten adaletli ve ahlaklý olduðunuzu savunuyorsaniz, herkese karþý ayný mesafede olmanýzý gerekir!

Sn kafkas26, olur öyle bazen , yarýn bir destek atarsanýz, sizle belki pozitif bir ivmelenme yakalayabiliriz. Þu an yön arayýþý var borsalarda genel olarak. Bilanço bakalým nasýl olacak, bugün logo yazýlýmýn bilançosu geldi fena deðildi, gelecek güzel bir bilanço bu yýl için umut ýþýðý olacaktýr

3.  Alýntý Originally Posted by kafkas26 Yazýyý Oku

Ýddialarýn mesnetsiz. Bürüt takas kaðýdýn spekülatörünü teoride baðlar gibi gözükse de uygulamada baðlamaz. Zaten o hisseyi 20 farklý kurumda biriktirmiþ. Dolayýsýyla oradan alýr, öbüründen satar, anlatmaya çalýþtým ama maksadýn farklý olduðu için anlamazdan geliyorsun. Bunu dayanak alarak yaptýðýn çýkarýmlar ve olumsuz yorumlar da bu nedenle boþtur. Þu kurum alýyor millete daðýtýyor türü iddialarýn da ayný þekilde ayný nedenlerle. Ýnsanlar sana uyarýlarda bulunuyor ama sen hala üstün çýkma çabasýndasýn.

4. Arkadaþlar lütfen uzatmayalým. Kýsýr tartýþmalarla bir yere varamayýz. Bilanço açýklanmak üzere. Bilanço öncesi garip hareketler doðaldýr. Olasý durumlar için stop noktanýzý belirleyin yeter.

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    Yazdýklarým ve Çizdiklerim asla ve asla yatýrým tavsiyesi deðildir. Tamamen kendimi geliþtirmek adýna karalamalardýr.

5.  Alýntý Originally Posted by Umut0109 Yazýyý Oku
    Arkadaþlar lütfen uzatmayalým. Kýsýr tartýþmalarla bir yere varamayýz. Bilanço açýklanmak üzere. Bilanço öncesi garip hareketler doðaldýr. Olasý durumlar için stop noktanýzý belirleyin yeter.

Hepimize saðlýkla bol kazançlar, teþekkürler.

Sayýn Crs ; Taktir edersiniz ki burada ki bir kaç arkadaþta dahil bu güne kadar hem teknik hemde temel anlamda bu formda gerçekten kaliteyi ön plana çýkaran konuþmalar ve istiþareler gerçekleþti.
    Baþta Sayýn Umut bey olmak üzere þahhsým teknik anlamda formda güzel paylaþýmlar yaptýk. Bunlar ile birlikte hisse henüz 19 tl den yeni çýkýþ yapmaya baþladýðýnda herkes gibi bende nelerin olabileceðini, ( Fonlardan mallarýn alýnmasý ve farklý kurumlara daðýtýlmasý v.b ) gibi konularda görüþlerimi paylaþtým. Ve inanýn her biri birer birer gerçekleþti. Ýsterim ki elimde dahi olmasa yinede bilgi alýþveriþine dahil olabileyim. Çünkü gönlüm hala bu hissede tekrardan pozisyon açmakta. Ancak elimde yok diye , yapmýþ olduðum ve yapacaðým paylaþýmlar lütfen bu durum ile iliþkilendirilmesin. Zira böyle bir durumda insan psikolojisinin önüne geçmek bazen zorlaþabiliyor ve kýrýcý konuþmalar gerçekleþebiliyor.
    Þu ana kadar hissede oluþan tek þey hissenin yukarý çýkýþlarýnda fonlardan alýnan mallar ve bu mallarýn farklý kurumlara daðýtýlmasý oldu. Bundan sonraki süreçte ise bu daðýtýlan mallarýn bir þekilde yatýrýmcýya aktarýlmasý olacaktýr. Ancak daha öncede benzer bir durum KRONT da gerçekleþtiðinde sadece fonlarda ki malýn farklý kurumlara daðýtýmasýndan sonra hissenin yeniden aþþaðý doðru bir salýnýma geçerek en baþa dönmek olmuþ. Ancak Virüsün ve dijitalleþmenin baþlamasý ile þimdiki durumun geçmiþ durum ile kýyaslanmasýnýn doðru bir düþünce olmadýðýný, daha hissenin yukarý çýkýþlar yapmasý gerektiðini düþünüyorum. Daha öncede belittiðim gibi , þirketin benim gözümdeki eder fiyatý 70tl dir. Ancak bundan sonraki süreçte neler olabileceðinide hep beraber fikirlerimizi ortaya koyarak birbirlerimizle yapacaðýmýz istiþareler doðrultusunda , anlam ve önem kazanacaðýný belirtmek isterim.
    Gözlemlediðime görede hissenin 27 tl hedefine doðru gitmesi gerektiðini fakat buraya yarýndan itibaren mi, yoksa tekrar yeni bir dip arayýþý yaptýkdan sonra mý gitmesi gerektiði konusunda net ifade ortaya koymak için teknik olarak þu an cevap vermek mümkün deðil. Ben yienede takipte olacaðým ve ilk etapta yerimi ve pozisyonumu KRONT da açacaðým. Herkese bol kazançlar dilerim.
     Alýntý Originally Posted by crs Yazýyý Oku
    Sn kafkas26, olur öyle bazen , yarýn bir destek atarsanýz, sizle belki pozitif bir ivmelenme yakalayabiliriz. Þu an yön arayýþý var borsalarda genel olarak. Bilanço bakalým nasýl olacak, bugün logo yazýlýmýn bilançosu geldi fena deðildi, gelecek güzel bir bilanço bu yýl için umut ýþýðý olacaktýr

7.  Alýntý Originally Posted by kafkas26 Yazýyý Oku
    Sayýn Crs ; Taktir edersiniz ki burada ki bir kaç arkadaþta dahil bu güne kadar hem teknik hemde temel anlamda bu formda gerçekten kaliteyi ön plana çýkaran konuþmalar ve istiþareler gerçekleþti.
    Baþta Sayýn Umut bey olmak üzere þahhsým teknik anlamda formda güzel paylaþýmlar yaptýk. Bunlar ile birlikte hisse henüz 19 tl den yeni çýkýþ yapmaya baþladýðýnda herkes gibi bende nelerin olabileceðini, ( Fonlardan mallarýn alýnmasý ve farklý kurumlara daðýtýlmasý v.b ) gibi konularda görüþlerimi paylaþtým. Ve inanýn her biri birer birer gerçekleþti. Ýsterim ki elimde dahi olmasa yinede bilgi alýþveriþine dahil olabileyim. Çünkü gönlüm hala bu hissede tekrardan pozisyon açmakta. Ancak elimde yok diye , yapmýþ olduðum ve yapacaðým paylaþýmlar lütfen bu durum ile iliþkilendirilmesin. Zira böyle bir durumda insan psikolojisinin önüne geçmek bazen zorlaþabiliyor ve kýrýcý konuþmalar gerçekleþebiliyor.
    Þu ana kadar hissede oluþan tek þey hissenin yukarý çýkýþlarýnda fonlardan alýnan mallar ve bu mallarýn farklý kurumlara daðýtýlmasý oldu. Bundan sonraki süreçte ise bu daðýtýlan mallarýn bir þekilde yatýrýmcýya aktarýlmasý olacaktýr. Ancak daha öncede benzer bir durum KRONT da gerçekleþtiðinde sadece fonlarda ki malýn farklý kurumlara daðýtýmasýndan sonra hissenin yeniden aþþaðý doðru bir salýnýma geçerek en baþa dönmek olmuþ. Ancak Virüsün ve dijitalleþmenin baþlamasý ile þimdiki durumun geçmiþ durum ile kýyaslanmasýnýn doðru bir düþünce olmadýðýný, daha hissenin yukarý çýkýþlar yapmasý gerektiðini düþünüyorum. Daha öncede belittiðim gibi , þirketin benim gözümdeki eder fiyatý 70tl dir. Ancak bundan sonraki süreçte neler olabileceðinide hep beraber fikirlerimizi ortaya koyarak birbirlerimizle yapacaðýmýz istiþareler doðrultusunda , anlam ve önem kazanacaðýný belirtmek isterim.
    Gözlemlediðime görede hissenin 27 tl hedefine doðru gitmesi gerektiðini fakat buraya yarýndan itibaren mi, yoksa tekrar yeni bir dip arayýþý yaptýkdan sonra mý gitmesi gerektiði konusunda net ifade ortaya koymak için teknik olarak þu an cevap vermek mümkün deðil. Ben yienede takipte olacaðým ve ilk etapta yerimi ve pozisyonumu KRONT da açacaðým. Herkese bol kazançlar dilerim.
    Teþekkür ederim kendi adýma. Her zaman Bilgi ve tecrübenizi elbette ki paylaþabilirsiniz. Buna kimse engel olamaz. Dünkü yüksek marjdan sonra bugün satýþ olmasý doðaldý. Bence bilanço yön konusunda kýsa vadede belirleyici olacak gibi. Ama orta uzun vade yönümüz bellidir. Saygýlarýmla

Yazdýklarým ve Çizdiklerim asla ve asla yatýrým tavsiyesi deðildir. Tamamen kendimi geliþtirmek adýna karalamalardýr.

Grafiðe baktýðýmýzda düþüþün hem fibo 0.618 hemde trend dibinden döndüðünü görmekteyiz.
    Bir sonraki gün yani bu gün ise fibo 0.382 seviyesinin test edildiðini görüyoruz.
    Yarýn yine fibo seviesi olan 0.382 nin test edileceðini düþünüyorum.
    Bundan sonraki süreçte bu seviyenin üzerinde kalýp kalmadýðý gözlemlenmeli ve olasý geri çekilme noktasýnda ise hem fibo seviyesi olan hemde trend desteði olan 0.618 seviyesi ( 19.66 ) nýn altýnda bir kapanýþ yapmamasý gerektiðini, bu sevieynin altýnda bir kapanýþta hissenin yukarý çýkýþlar için zorlanabileceðini ve temkinli olmaý gerektiðini düþünüyorum.
    Cuma günkü haftalýk kapanýþý ile beraberde bir sonraki hafta için yapýlacak olan teknik analizin þimdikinden dahada önemli olduðu için hisseyi yakýnen takip edeceðim ve son iki günlük oluþumlar hakkýnda inþallah tekrar bir deðerlendirme yapacaðým.
    Herkese bol kazançlar. Yatýrým Tavsiyesi Deðildir.

Sayfa 5/914 ÝlkÝlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •