Sayfa 48/1002 İlkİlk ... 3846474849505898148548 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 377 - 384 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

1.  Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    işin kötüsü şu ki, enerji fiyatlarında usd bazlı genel olarak bir yükseliş var, buna kömür de dahil.. öte yandan ormanların büyük bölümünü de bu yaz yaktık..kömüre paramız yok, odun yakalım desen de o da sıkıntı yani..
    Tezek varmış ya hocam. Reha abi hemen boru moru der. Hiç pozitif değil. Yakacak olsun önce sonra caresine bakarız. Hayaldi gerçek olsun Tak parti takar

2. Geliyor gelmekte olan.
    Winter is comming.
    Biz ne yakarız bilmem ama MB umarım daha fazla döviz yakmaz.

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Tezek varmış ya hocam. Reha abi hemen boru moru der. Hiç pozitif değil. Yakacak olsun önce sonra caresine bakarız. Hayaldi gerçek olsun Tak parti takar
    Bu kış görecek koyunnar A.A. pardon Tak partiyi, 500-600 gaymede Doğalgazık gelince.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,477
     Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    Bu topikte hissizlik var.
    Millet hissetme yeteneğini kaybetmiş.
    Makarna 4.5 TL olmuş dostum...
    Zamlar kulak arkası hariç her yeri öpüyore...
    Egeli dostumun keyfi yerinde herhalde...
    Bu sene ısınma problemi kaosu var,Avrupada Doğalgaz fiatları 2'ye katladı,pahalı bulan halk kömüre saldırdı,kömürde %50 zamlandı,40 tl olan limon Rus kömürü birden 70 tl oldu,70 tl olan portakalde 120 oldu,80 öncesi Biden ambargosu yüzünden ülke fueloil krizi yaşıyordu,çünkü yoktu üstümüzde ABD ambargosu vardı,bunlardan herşeyi tükettiği için bocalama aşamasında,yargılanmayacaklarını bilseler çoktan istifa edecekler !!!

5.  Alıntı Originally Posted by BüyükResim Yazıyı Oku
    Arkadaşlar biliyorum hepiniz çok hevesliniz panik yok hepinize doğru yatırımı öğreteceğiz

https://www.youtube.com/watch?v=boş_teneke_selçük
    Sizi de engelliyorum.
    Bu ekşi suratın reklamalarını görmek zorunda değiliz.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,477
    Dolar 8.53,borsa çakılıyor 3 gündür,merkezin karar aşamasında hep bu yaşanıyor...Tradeciler içini bilir

7. Elektrik faturaları bu ay baya büyüyecek. Büyüyen ekonomi belirtileri. Birde vatandaşa katkı için 2 aylık fatura birden gelecek. Mesela bekliyorum 300 tl gibi bir rakam tabi üstüde olabilir.

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Çok teessüf ediyorum arkadaşlar ! Büyük mikrofonluyu bile beğenip paylaşıyorsunuz ama ben 2-3 kez A101 reklamını yazdığım halde çıt yok. Neydi reklam ? Aldın aldın ...... anladın anladın .......
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

Sayfa 48/1002 İlkİlk ... 3846474849505898148548 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •