Sayfa 644/889 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694744 ... SonSon
Arama sonucu : 7107 madde; 5,145 - 5,152 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Değerleme artışı o. Faaliyeti yok şirketin. Gideri 5 personel maasi vergiler , yıllık denetleme firmasına ödenen para derneğe ödenen para; geliri de mevduattaki para. Heyecanlanmak yersiz. Asıl beklenti imar. Ondan da haftaya belki bi ses çıkar çıkmazsa da marta her ay beklenti ayı. Ama kapta açıklanan ben buradayım diyen yeni spek ya da eski herneyse birileri pokeri açık oynamaya başladı. İzleyelim..

3. Bu hissede ky mal kalmadı malı taşıyan sayılı orta büyük yatırımcı var bir çoğu da emlakçı yada inşaatçı. Benim anladığım kadarıyla.
    Bu uçar kaçar hem borsaci hem emlakçı inşaatçı daha güzel.
    Ibb haber eli kulağında demek ki bu arkadaşlar cirit atmaya başladığına göre.

Benden iyi bilirler raic değeri sürecin nasıl işleyeceğini.

30 dolar hisse fiyatından 1 dolar altına hisse satacak çok zor bulur benim fikrim.
    Satacak olan zaten satardı diye düşünüyorum.
    V
    Tekkeyi bekleyen çorbayı içer derler bakalım seneler geçti artık bir çorba da biz içelim.

4. Kendini deşifre eden spek az bisi ortaklığını arttırmış. Kendisinden daha agresif artışlar bekliyoruz.

"TURGG payları ile ilgili olarak 7.120.696 TL nominal sermayesindeki paylarım/oy haklarım birlikte haraket ettiğim Metin Uçar Eğitim
    Vakfi ile birlikte 10 /02/2022 tarihi itibariyle Toplam 168.729 Nominal adet ve %2.36 sınırına ulaşmıştır."

5. 13.09.2021 tarihli toplantıda imar komisyonuna havale edilen Kartal alt bölgeleri

İmar komisyonunda görüşmeleri kanunen 10 günde bitmesi gereken fakat yaklaşık 1 senedir devam etmekte olan komisyon raporu meclise sevk edilmemistir. İmar Komisyonun neden kanuna aykırı davrandığını dair tarafıma yazili açıklama yapılmasını arz ederim. Aksi taktirde karsilasacagim zararlardan dolayi İBB komisyonunu ve müteselsil bu konuyu takip etmeyen İBB meclisini dava edeceğimi tarafınıza bildiriyorum.

Sayın Başvuru Sahibi;

İlgi : 30.01.2022 21:16:54 Tarih ve 1-51176788262 Nolu Başvurunuz

Başvurunuzda yer alan konu ile ilgili İstanbul Büyükşehir Belediyesi *Meclis Müdürlüğü ile görüşülmüştür. Görüşme neticesinde tarafımıza verilen bilgi aşağıdaki gibidir:
    Başvuruda Belirttiğiniz üzere Kartal İlçesi S Planlarına ilişkin Plan teklifi 13.09.2021 tarihli Meclis toplantısında Merkez Mahallesi, S9 Alt Bölgesine ilişkin 2021/1090 ve Merkez Mahallesi, S10 Alt Bölgesine ilişkin 2021/1091 meclis numarası ile güdeme alınmış olup, İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilmiştir. Komisyon incelemesi devam etmektedir. Detaylı Bilgi için İlgili komisyon ile görüşülmesi gerekmektedir. Sağlıklı mutlu günler dileriz

Tırıviri cevap.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Inen indi binen bindi artık söz önce uçar da sonra ibb de.

7. Biraz da ben destek vereyim .
    Turgg
    157.50
    11 Şubat 2022

8. Valla bu Özdemir uçar aynı kişi ise Ankara li olup birkaç ceza yemiş manipülasyondan...uçar gayrimenkul diye birşey var... Fener, denge, denizbank, ulaş, idgyo gibi.. alım satım yapıp acaip paralar götüren grupların vitrin onundeki kısmında yer alıyor. Yalnız kagitlari iyi sisiriyorlar.. inşaat işleri ile ilgisi olan birisi değil gibi. Eğer karar verip görürlerse üç dört kat yapıyorlar. Sığ hisse seçiyorlar.
    Şu anda tetmt de. Aralık ta 200 civarı alıp bir kisminj 500 civarı satis yapmış. Hisse su anda 354 te.. yüzde 6.2 civarı payı olmuş şu anda yüzde 4 lerde..

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : mandradasutvar; 13-02-2022 saat: 14:50.

Sayfa 644/889 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •