Sayfa 500/563 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. Güler Holding yönetimi,ayıp artık hissene sahip çık.Bu ne rezalettir,bu yapılanlar,bilginiz dahilinde mi yapılmaktadır.

miktar o kadar olsa iyi , daha az yahu

Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    %0.50 imtiyazla istediği yalanı da söyler dediğini de yapar.

"yatırım tavsiyesi değildir"

3. Murat GÜLER G. kurulda bakanlık temsılcısının yanında yatırımcısına yalan söylemişdir. guler ıcın gerı alım, rta ıcın bedelsız dedi.. ve bu söylemını hemde resmı bır toplantıda dıle getırmesıne ragmen yerıne getırmedı, neredeseın tıcaret bakanlıgının temsılcısı, neredesın spk ? yok mu bu ulkede hesap soracak bır kurum. çıkıp yalnsa yalan desın şirket yonetımı..

4. Gülerın G. kurulunda rtalb için bedelsiz yapacağım, güler içinde gerı alım yapacagım dedı. neredeyse 4 ay' a yaklaştı. bu şekılde yalan soylemek, vaat vermek, hiç bır karşılıgı yokmu, bu kurumlar ne iş yapar.. bu nasıl bır duzen. kımseye hesap vermıyor.

5. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/814332

RTA Laboratuvarları Biyolojik Ürünler İlaç Ve Makina Sanayi Ticaret A.Ş.'nin tahsisli sermaye artırımına ilişkin Borsa İstanbul A.Ş.'ye yapılan toptan alış satış işlemlerine ilişkin 24.01.2020 tarihli başvurusu

BORSA İSTANBUL A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE

RTA Laboratuvarları Biyolojik Ürünler İlaç Ve Makina Sanayi Ticaret A.Ş.'nin ("Şirket") sermayesinin 36.100.000 TL'den 41.000.000 TL'ye artırılması dolayısıyla, ihraç edilecek 4.900.000 TL nominal değerli payların, ortaklarının rüçhan haklarının kısıtlanması suretiyle, tahsisli olarak 1 TL nominal değerli pay için 2,40 TL fiyatla 4.325.000 TL'si İCG Finansal Danışmanlık A.Ş.'ye 575.000 TL'si Güler Yatırım Holding A.Ş.'ye Kurumumuz aracılığıyla (alıcı/satıcı üye) toptan alış satış işlemleri kapsamında satılacaktır.
    Bu çerçevede satışa konu paylar, Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş. nezdinde, 29.01.2020 tarihinde "Borsa'da işlem gören nitelikte" ihraç edilmektedir.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/814491

RTA LABORATUVARLARI BİYOLOJİK ÜRÜNLER İLAÇ VE MAKİNE SANAYİ TİCARET A.Ş.'nin gerçekleştireceğini bildirdiği tahsisli sermaye artırım işleminde 4.900.000 TL nominal değerli kaydi bakiye (ISIN Kod:TRERTAL00018), Şirketin talebi üzerine 27.01.2020 tarihinde borsada işlem gören statüde ihraç edilmiştir.

** 2 Yıllık süre 27 Ocakta doluyor. 20 den satış yapsa Kabaca Glryh bilançosuna katkısı ne olurdu?

6. Benim sabrım bu kadar...çok fırsat kaçırdım...iş c ye gectim...

7. Eğer kağıdı baskılıyor isen,küçük yatırımcıyı bilerek,kasıtlı olarak bıktırmaya çalışıyor isen başardın...ben bıktım ve usandım...benim paramdan sana hayır gelmez...sayın M.G

8. Param size haram zıkkım olsun, kım kı bu oyunun bir parçası yarabbı bunundan fitil fitil getırsın ınsallah, kan kussunlar, kım kı hakkımızı alçakça yedı ve bu buna sebebıyet verdı. ALLAH burnundan fitil fitil getırsın, en yakınlarından çıkarsın..Amin..

Sayfa 500/563 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •