Sayfa 985/1006 İlkİlk ... 485885935975983984985986987995 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 7,873 - 7,880 arası.

Konu: Viop - XXII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
    Erdoğan: "Oruç Reis'imize sakın saldırmayın, saldıracak olursanız bunun bedelini ağır ödersiniz dedik ve bugün ilk cevabı aldılar."

Nasil bir cevap verildi.bunun disinda aciklama yok.
    Parayı Mezara Götüren yoktur ama Paranın Mezara götürdüğü çoktur.

2.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Bulut u da bilmeyen petkim de buyuk zararla beklemiyor sanacak
    Yahu siz degilmidiniz gecen seneler ben shorttan vururken kapatin makinalari robotlari öldük bittik diyen
    Bak beni takip etmişin ama petkm defterini kapatalı çok oldu.
    Azeri hikayesi orada çıkarıp oyunun nasıl döndüğünü ilk yazanlardanım senin gibilerde star açılıp uçacak diye bekliyordu vicente .
    Gazoz kapağı oyuncusu olduğun için sana bu kadar bilgi yeter.

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bak beni takip etmişin ama petkm defterini kapatalı çok oldu.
    Azeri hikayesi orada çıkarıp oyunun nasıl döndüğünü ilk yazanlardanım senin gibilerde star açılıp uçacak diye bekliyordu vicente .
    Gazoz kapağı oyuncusu olduğun için sana bu kadar bilgi yeter.
    Takipten degil
    7 duvel bir olup vicente yazmasin bir daha o gelince dusuyor para kaybediyoruz diyorsunuz sandikatan tayfasi vardi
    Petkim külliyen zarar tup batik gibi zarar eregli 12 den 7 de tutunamiyor thy aynen 20 lerden eridi kardemir 5 lerden buralarda
    Cukten hisseler al sat dahi yapilmiyor onlar gitti yarin patronlari kapatir o hisseleri feci magdur olcaklar

Bu borsa net les tartismasi yok

4.  Alıntı Originally Posted by hakansahin Yazıyı Oku
    Erdoğan: "Oruç Reis'imize sakın saldırmayın, saldıracak olursanız bunun bedelini ağır ödersiniz dedik ve bugün ilk cevabı aldılar."

Nasil bir cevap verildi.bunun disinda aciklama yok.
    https://twitter.com/ragipsoylu/statu...39378084106240

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
    Ayni haber.Yanitin ne oldugu ile ilgili haber bulamadim
    Parayı Mezara Götüren yoktur ama Paranın Mezara götürdüğü çoktur.

6. Diğer şort 71.000 olmuş. Bu kadar şortçu varsa zor düşer bu borsa.

7.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    bu garana aylık kabaca bakalım. macd iyice çöp olmuş. geçmiştede bu çöplükte alıp sabredenler en azından kazanabilmiş. ytd

hepimiz çöplüğümüzde boğulacağız, burdan kurtuluş yok.
    Bist bistlikten çıkmış, vur kaç yeri olmuş
    yabcak bişii yok
    dipten altın tepkide sattın sattın, satamadın malı kucakladın,ütüldüğün yetmezmiş gibi, sonra dönerler sana keriz derler.
    bırak artık umutlanmayı laguna abi
    Löp löp başladı tekrar ve yine terste yakalandık. umarım viob30 da 999 tutar

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Takipten degil
    7 duvel bir olup vicente yazmasin bir daha o gelince dusuyor para kaybediyoruz diyorsunuz sandikatan tayfasi vardi
    Petkim külliyen zarar tup batik gibi zarar eregli 12 den 7 de tutunamiyor thy aynen 20 lerden eridi kardemir 5 lerden buralarda
    Cukten hisseler al sat dahi yapilmiyor onlar gitti yarin patronlari kapatir o hisseleri feci magdur olcaklar

Bu borsa net les tartismasi yok
    Vicente senin yazmamanı ben engelleyemem buranın horozu GÜNEYSU devamında MEDVİG kurallara uyduğun sürece istediğini yaz çiz beni bağlamaz.Benim söylediğim basit DAYAK yiyiyorsan kenara çekil , biz badem tokatlarken ara dayağı yeme diye uyardım

Sayfa 985/1006 İlkİlk ... 485885935975983984985986987995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •