Sayfa 85/999 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 673 - 680 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. 5.7720 takip ettiğim seviye iç piyasa işlem saatleri + Amerika NY akşamı ... yok şimdiki fiyattan aşağı sarkar ise , yeni bir konsolidasyon ve/veya kırılış bölgesi yakalarsam o zaman fiyatı güncellerim...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

Albayrak: şimdi türkiye ekonomisini harekete geçirme zamanı-apara

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*albayrak: Bir sene önce dolara güvenenlerin halini sormak lazım-apara

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by Hamza__Sütbıyık Yazıyı Oku
    5.7720 takip ettiğim seviye iç piyasa işlem saatleri + Amerika NY akşamı ... yok şimdiki fiyattan aşağı sarkar ise , yeni bir konsolidasyon ve/veya kırılış bölgesi yakalarsam o zaman fiyatı güncellerim...

düşen bir yaprak görürsen beni hatırla demiştim
    biliyorsun seni ben sonbaharda sevmiştim
    her sonbahar gelişinde sarı sarı yapraklarla
    kuru dallar arasında sen gelirsin aklıma
    rüzgarla düşen yapraklar daima senin hayalin
    yine bir sonbaharda döneceksin sen bana
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

bence halkb petkm ekgyo thyao alanlarada sormak lazım
    Son düzenleme : ayhan53; 06-12-2019 saat: 12:41.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    *albayrak: Bir sene önce dolara güvenenlerin halini sormak lazım-apara

adamların amacı dolar alanları pişman etmek..adam resmen buna gönderme yapıyor, "dolara güvenenlerin halini sormak lazım" diyerek.. 1 yıldır sürekli bu saikle hareket ettiler muhtemelen.. dolar alanlar pişman olsunlar.. onlara bir ders verelim.. falan filan..

ama netice..? yok.. dth lar çözülmüyor.. çunkü millet sizin komedinizi görüyor.. dolarcılara sözde ders vermek için yapılmaması gerekn şeyler yapılıyor.. her zaman diyoruz.. dolarcının amacı para kazanmak değil.. sizin beceriksizliklerinizden birikimlerini "dünya ölçeğinde" korumak...dünya ölçeğinde alım gücümüzü koruyoruz..komik hikayelerinizi başka yerde anlatın, mesela millet kahvehanelerinde kek yerken , zira burada milleti kekleyemezsiniz..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

7. Son dakika: Yunanistan, Türkiye ile anlaşma yapan Libya'nın Büyükelçisi'ni sınır dışı etme kararı aldı.

8. Amaç doları olanlara bir şekilde bıktırıp sattırmak...

Sayfa 85/999 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •