Sayfa 200/1000 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. Bu çıkışın geri gelmesi olasıdır. Önemli olan zaman. Kısa vakitte geldiği yere dönerse yeni dipler beklenir. Ama zigzaglar ile uzun süre kalırsa yukarılarda ancak ikili dibe iner oraya bir daha ve dönüş çok daha sağlam ve kararlı olur. İzlemek lazım.

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    kuzu eti yerine araç yiyoruz haftada bir dizel haşlama kuzu eti ağırlığına bak araç ağırlığına bak sepetteki
    ben benzinliye tüp taktırıp öyle haşlıyorum daha lezzetli oluyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Önemli olan 5.14'e oturması ya da kalkması değil. 24 saat içinde oluşan %6'lık volatilite. Bu denli bir savrulma ticareti öldürür. Sadece sığ ve zorunlu ticari işlemler yapılabilir.
    Problemi doğru teşhis etmek çözebilmek için ilk şarttır.
    Hocam dış pıyasaların etkisi..ee malum serbest pıyasa ekonomısı..denızde yön arayan bir sandal gıbı....inişli cıkıs bu..oynaklık hava şartlarına baglı.. Su almıyor önemli olan bu hersey kontrollu...

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    son 1 aylık doğalgaz fiyatları ilginç seyrediyor
    https://tr.investing.com/commodities/natural-gas
    Ocak ayında doğalgaza okkalı zam var abi. Fena hemde.

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Ocak ayında doğalgaza okkalı zam var abi. Fena hemde.
    aynen öyle düşünüyorum neredeyse %70 arttı doalr bazlı yansıması çok sert oalcak gibi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Vob başlığına yazdım. Ekim ayında tarihin en yüksek hacminden sonra hacim çok düştü. İşlemler hacimsiz. İki orta boyutlu fon girse darmaduman eder piyasayı.

7. Dengelenecek hersey sabır..secimlerın algısı pıyasa tarafından bır görülsün hele..önü acılsın..problem.yok..doların etkısi eskisi gibi olmayacağı bır gerçek artık...

piyasa milleti salak sanan kaynıyor neyse ben yazmamaya devam

Sayfa 200/1000 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •