Sayfa 531/1078 İlkİlk ... 314314815215295305315325335415816311031 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 4,241 - 4,248 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. [QUOTE=Dandanakan;2395003]

Sayın erdem bu grafik temmuz 11 tarihli bu şekil'de çizmişiz o zaman.

2. Yeni yeni topik renklenmeye başladı.Önceleri aşcı yemeği pişiriyor buyrun diyordu.Lokantanın müdavimleri yiyip içip kuru bir teşekkür edip bıyıklarını sıvazlıyarak gidiyorlardı.Bende bu insanların hepsi tıngır elek tıngır saç olamaz neden bizde birşeyler yapalım demezler diye kızıyordum.Renkler iyidir efendim selamlar.

Alıntı Originally Posted by baymetin Yazıyı Oku
    Yeni yeni topik renklenmeye başladı.Önceleri aşcı yemeği pişiriyor buyrun diyordu.Lokantanın müdavimleri yiyip içip kuru bir teşekkür edip bıyıklarını sıvazlıyarak gidiyorlardı.Bende bu insanların hepsi tıngır elek tıngır saç olamaz neden bizde birşeyler yapalım demezler diye kızıyordum.Renkler iyidir efendim selamlar.
    Katılım yapan herkese kucak dolusu sevgiler...

Her türlü fikre açığız. İstişare sonuca giden en emin ve kısa yoldur...

Hata yaparsak da, doğru çıkarsak da birlikten kuvvet doğar...

Burada renkli sesler görmek, az da olsa şimdilik grafikler görmek çok güzel. Her zaman dediğim gibi:

- Burada bir kelâm bile eden olmasa ben siteyi her daim aktif tutmaya çalışacağım...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

4. Benim çizgilere göre de muhtemel senaryom şöyle Bist100 , 34 haftalık EMA ve 50 haftalık SMA yı aşağı kestikten sonra her seferinde en alt mavi çizgiyi dip yapmış. ( Uzatmalı baktığımda 2009 başındaki kriz çukuru hariç ) MACD ise her seferinde barlar maviye ulaştıktan sonra ikili dip yapmış. MACD'ın ikinci dibinden sonra barlar istisnasız 1-1,5 sene boyunca sürekli yükselen dipler yapmış. Benzer senaryoyu uygulayacaklarını tahmin ediyorum. MACD kuvvetle muhtemel ikili dip yapacak. Buna bağlı ilk dip oluşumu için haftalık barları önce yukarıda 34 EMA ya da 50 SMA ya dokundurabilirler... 103 veya 107 bin civarları... Akabinde MACD için ikinci diple beraber barların en alt mavi çizgiye dokunuşu gelebilir ve sağlamlaştırma tamamlanmış olur ... Çilenin bitişine dair son teyit için 34EMA-50SMA yukarı kesişimini takip ediyorum. En alt kalın mavi çizgi üzerinde yukarı kesişim geldi mi yeni senaryo başlar. Kabus senaryosu yazmak isterlerse yani 2009 kriz çukurundan bi tane de bu sene yapmak isterlerse barlar muhtemelen mavinin altında alçalan en üst kırmızı çizgiye dokunmak ister ... Böylece 2017 başında çok zor kurtulduğu alçalan kırmızı pitchforku tekrar test ederler. Ama kalın mavi çizgiye dokunuş benim senaryomda dip.

Bizim de tuzumuz olsun deyip kaçayım... Herkese Sevgiler... Saygılar...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

5.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Saatlik 96387 üzerinde kalmadan balon bile şişiremez ..

Diyelim ki saatlikte 96837 üzerinde kaldı ;(ki bence kalamayacak ) Günlükte 98000 üzerinde kalmadan balon bile şişiremez.Aşağı süzülür..

Şu alttaki indikatörler düzelttiğinde yeniden bakmak lazım.Bence tabi.Yanıldığım öngörüler çok olmuştur.

Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku

Benim çizgilere göre de muhtemel senaryom şöyle Bist100 , 34 haftalık EMA ve 50 haftalık SMA yı aşağı kestikten sonra her seferinde en alt mavi çizgiyi dip yapmış. ( Uzatmalı baktığımda 2009 başındaki kriz çukuru hariç ) MACD ise her seferinde barlar maviye ulaştıktan sonra ikili dip yapmış. MACD'ın ikinci dibinden sonra barlar istisnasız 1-1,5 sene boyunca sürekli yükselen dipler yapmış. Benzer senaryoyu uygulayacaklarını tahmin ediyorum. MACD kuvvetle muhtemel ikili dip yapacak. Buna bağlı ilk dip oluşumu için haftalık barları önce yukarıda 34 EMA ya da 50 SMA ya dokundurabilirler... 103 veya 107 bin civarları... Akabinde MACD için ikinci diple beraber barların en alt mavi çizgiye dokunuşu gelebilir ve sağlamlaştırma tamamlanmış olur ... Çilenin bitişine dair son teyit için 34EMA-50SMA yukarı kesişimini takip ediyorum. En alt kalın mavi çizgi üzerinde yukarı kesişim geldi mi yeni senaryo başlar. Kabus senaryosu yazmak isterlerse yani 2009 kriz çukurundan bi tane de bu sene yapmak isterlerse barlar muhtemelen mavinin altında alçalan en üst kırmızı çizgiye dokunmak ister ... Böylece 2017 başında çok zor kurtulduğu alçalan kırmızı pitchforku tekrar test ederler. Ama kalın mavi çizgiye dokunuş benim senaryomda dip.

Bizim de tuzumuz olsun deyip kaçayım... Herkese Sevgiler... Saygılar...
    Güzel bir çalışma olmuş... Tesbitler de yerinde...

Elinize sağlık...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Diyelim ki saatlikte 96837 üzerinde kaldı ;(ki bence kalamayacak ) Günlükte 98000 üzerinde kalmadan balon bile şişiremez.Aşağı süzülür..

Şu alttaki indikatörler düzelttiğinde yeniden bakmak lazım.Bence tabi.Yanıldığım öngörüler çok olmuştur.

Değişik bir bakış açısı...

Farklı pencerelerden farklı görüntüler. Ortam güzelleşiyor...

Elinize sağlık...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 531/1078 İlkİlk ... 314314815215295305315325335415816311031 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •