Sayfa 404/1527 İlkİlk ... 3043543944024034044054064144545049041404 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    krdmd de 2,56 düşende kırılmıs
    Denüz üstad, son iki dakikada krdmb %8 yaptı. Bizim d hala zıplayış gerçekleştiremedi. Krdmd için yol haritasını ne düşünüyorsun..

2.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    KOZAA OBO YÜKSELİŞTEN ANLAMIYORSUN.. DÜŞÜR 6,97 ALTINA SONRA DA 5,82 TAM MALLANALIM MADEM.
    7,51 E GELİR U SEFER TEKRAR AŞAĞI BASARSA OBO TETİKLENİR. 6,97-5,82 SIRALI DESTEKLER (6,51 SADECE DİRENÇ OLARAK ÇALISIR DESTEKTEN COK ANLAMIYOR)
    BİZİM SPEK İLERİ SÜRMEKTEN ANLAMIYOR BİRDE AŞAĞI YÖNLÜ ÇİZELİM BAKALIM NE YAPACAK
    Tam işte bizim tuttuğumuzu gösteren grafik bu olmuş üstadım. Bugün benim gibi sabırla gelecek günü bekleyen bir adamı bile zıvanadan çıkardı bu alçak kağıt ama bir tekini bile ellemedim kaç kez satmaya niyet ettiğim halde. İnat ettikçe başta Telekom olmak üzere neleri kaçırdım kendi adıma ve bu saatten sonra da artık satmam inşallah. Sabır acı ama meyvesi tatlıdır diye avunuyorum aylardır. Hayırlısı olsun

3.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Yazamam, çünkü burayı şu süreçte okuyorlar.(İlgilenmeyecekleri an da gelecektir..) ..Kozaa da 2019 hedefleri XU-100 ün performansının oldukça üzerinde olacak diye tahmin ediyorum, özellikle de 2020 muhteşem olacak...Daha öncede hep yazdım buraya, hisseden uzaklaşmadan, yapılabilinen ölçülerde al-sat la değerlendirmek kısmi durgun olan dönemleri, ya da sabırla beklemek..Tabiatıyla bilançolara bağlı olarak Kozal çok daha ön planda olacak Bistte, inşallah Kozaa da biraz olsun onunla uyumlu olur...
    Tsk ederim

4. deniz bey genelde imkb 100 dışında ben de hisse bakmam ancak. pekgyo dikkatimi çekti. bedelsiz sonrası çok düştü ve 242 milyon piyasa değeri olan şirketin 9 aylık net karı 70 milyon . teknik ve takas olarak yorumlayabilirmisiniz...

5.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    ÇOK İYİ TOPLUYORLAR BUNU
    Hocam iyi olduysan petkim rsi ve momentu nu durumuna bakacaktın. Müsaitsen bakabilir misin?

Bir de sen direnci kırarsa kanal kadar gidebilir demiştin. 6.38 e direnç oldu mu şimdi petkimde?

Sent from my iPhone

6.  Alıntı Originally Posted by gltkn Yazıyı Oku
    Denüz üstad, son iki dakikada krdmb %8 yaptı. Bizim d hala zıplayış gerçekleştiremedi. Krdmd için yol haritasını ne düşünüyorsun..
    2,50 üstünde kalmak şartıyla pozitifim
    2,50 altında 2,36 ve 2,10 destekler

7.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Hocam iyi olduysan petkim rsi ve momentu nu durumuna bakacaktın. Müsaitsen bakabilir misin?

Bir de sen direnci kırarsa kanal kadar gidebilir demiştin. 6.38 e direnç oldu mu şimdi petkimde?

Sent from my iPhone
    momentumda sorun yok ama rsi da azcık zaman kalmış 70 üstüne atmalı rsi de uyumsuzuk devam ediyor. ama trend olarak 5,83 üzeri++++++++
    bugünkü hacimde 32 günlük ortalamasının üzerinde++++++++
    takasda++++++
    pastada+++++++
    5 artı bir eksi ile uğurlıyoz petkm i

8.  Alıntı Originally Posted by Pyrros Yazıyı Oku
    Tam işte bizim tuttuğumuzu gösteren grafik bu olmuş üstadım. Bugün benim gibi sabırla gelecek günü bekleyen bir adamı bile zıvanadan çıkardı bu alçak kağıt ama bir tekini bile ellemedim kaç kez satmaya niyet ettiğim halde. İnat ettikçe başta Telekom olmak üzere neleri kaçırdım kendi adıma ve bu saatten sonra da artık satmam inşallah. Sabır acı ama meyvesi tatlıdır diye avunuyorum aylardır. Hayırlısı olsun
    +%3 e yakın bir endekste bile götürmüyorlarsa buda bir ky dökme bıkkınlık demek. PASTA o derece büyük..
    versin inanki 5,82 e aptal spekde daha da lotlarımızı artıralım uzuncu olduk sayesinde bende sorun yok ömürlük sadece kredili malım var bir miktar onu çıkamadım

Sayfa 404/1527 İlkİlk ... 3043543944024034044054064144545049041404 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •