Sayfa 67/612 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 529 - 536 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. https://invst.ly/vbkcd
    POLHO - POLHOŞŞŞŞŞ bir ayılık yapıyorsun fakat burdaki yatırımcılar senin ne çakal oldugunu biliyor :bekliyor
    bu saat,ten sonra mal satmak degil alma peşinde olurlar..uyuz eşekler bile senden daha iyi performans gösteriyor:
    ZIR-DELİ Y.T.D

2. Bütünüyle katılıyorum. Son iki aydır elime geçen her parayla POLHO almaya devam ediyorum

3. Avrupa birligi tek kullanimlik plastik ürunlere yasak getirdi yunanistan fabrikasi bunun ham maddesini üretiyo sanki o fabrika çöp boyle ise.

4.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Avrupa birligi tek kullanimlik plastik ürunlere yasak getirdi yunanistan fabrikasi bunun ham maddesini üretiyo sanki o fabrika çöp boyle ise.
    zaten çöp olmuş durumda daha kötüsü ne olabilir :kapıya kilit vurma
    ZIR-DELİ Y.T.D

5. AB pazarına giremeyecek ürünler kullan at tabak, çatal, bıçak, bardak, kulak çubuğu ve pipet gibi ürünler ve polistirenden (beyaz plastik köpük) yapılmış yiyecek ve içecek kutuları,
    Hellas ise meşrubat, yiyecek ve içecek kapları, sentetik fiber gibi geniş kullanım alanı olan Polietilen Tereftalat (PET) üretimi, granül ve preform şişe üretimi gerçekleştiriyor.

6. Allahtan Temel abi var basıodum malı…

7. Ben karışmam herkes kendi hür iradesi ile karar versin belli olmaz yarın tahtacı basar belki. Yönlendirmiş olmayayım yazılarım yatırım tavsiyesi içermez.
     Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Allahtan Temel abi var basıodum malı�

8. Arkadaşlar ben polhoyu satmaya karar ve9rdim,
    Naten veya esen almayı ve yatmayı düşünüyorum. Fikirlerinizi önemsiyorum, sizelere sorayım dedim ilk

Sayfa 67/612 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •