Sayfa 296/484 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon
Arama sonucu : 3867 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: AKSA Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş.

1. Yatırımlar yakında biter yüzümüz güler inşallah

2. 17 lirayı goren senet ard arda gelen kapasite haberleriyle 2015 yılı fiyatlarına gordu ve bu iki haberide ziyadesiyle fiyatladı bana gore. döviz borcu nedeniyle bilanço düşük geldi onuda fşyatladı. ama henuz fiyatlamadığı iki şey var çok şükür petrolün ve dövizin düşüşünü. döviz şimdi tam tersi etki yapacak kara. 17 lerde 15 lerde hadi 12 lerde yazmayıpta buraya gelip pişkin pişkin 8 liralarda yazanlar yazım size. hepinize günaydıın o dediklerininizin hepsi fiyatın içinde bana gore. oyle ya cıtı de bu dediklerinizi biliyorudr ama bu gün en iyi alıcı cıtı. bana gore siz bunları zaten bilşyorsunızda işinize boyle geliyor olabilir. bırsada herkesin bildiğinden para yapulmaz. herkesin bilmediği ne bar kapasiteyi düşürmüşlerdi olası kapasiteyi 20 kapasite arttırdık haberi neler yapabilir siz düşünün. pazartesi yüklü fulleyebilirim fıraat verirse.

Bu donemde endeksin gerisinde kalmasi anlasilabilir ama 4-5 li fiyatlara inecek demek asiri irrasyonel bir yaklasim ..8.x seviyelerinden ufak ufak yabanci alislari geliyor..Cin-ABD’den gelecek en ufak anlasma haberi veya kapasite artirimi haberi direk 9 ustune atar tahtayi..diger olumsuz gelismeler zaten fiyatlandi..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

4. çin şle abd gümrük vergisinde anlaşmış hafi bakalım şimdi gorelim kotumserleri iyi haberler üst ğste gelir derler bunun üstğne bşrde kapaiteyi yuzde 80 yaptuk deseler ne okur dibş rn düşük 81x lar görmüm zaten ne kaybedemki

5.  Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    Bu donemde endeksin gerisinde kalmasi anlasilabilir ama 4-5 li fiyatlara inecek demek asiri irrasyonel bir yaklasim ..8.x seviyelerinden ufak ufak yabanci alislari geliyor..Cin-ABD’den gelecek en ufak anlasma haberi veya kapasite artirimi haberi direk 9 ustune atar tahtayi..diger olumsuz gelismeler zaten fiyatlandi..ytdegildir

Günaydın... Ben duyduklarım ve bildiklerim doğrultusunda rasyoneli bir yaklaşımdayım. Ama sizin bakış açınızı göre bu tam tersi. İzleyelim bakalım umarım buralardan döner ben yanılırım. Yanılmışım demek zor olmaz benim. Bol kazançlı haftalar.

günlük bakmayın, haftalık aylık takaslarda da görüleceği üzere yabancı halen gelene veriyor.
    fk 14.80, son çeyrek çok iyi kar gelmesi lazım yoksa şu an borsada 3 ila 4 fk da gezen tonla iyi şirket var.
    son çeyrek temettü açısından da çok önemli.

Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    günlük bakmayın, haftalık aylık takaslarda da görüleceği üzere yabancı halen gelene veriyor.
    fk 14.80, son çeyrek çok iyi kar gelmesi lazım yoksa şu an borsada 3 ila 4 fk da gezen tonla iyi şirket var.
    son çeyrek temettü açısından da çok önemli.
    Son ceyrek dolar 5.2-5.3 seviyelerinde kapatirsa sadece kur farkindan yaklasik 150 mio net kar yazacak..satislar dusecek ama giderler de dusecek..net kar 150 mio gelse..yillik kar 184 mio tl olacak ..su an piyasa degeri 1.561 mio tl..bu da 8.5 f/k demektir ki piyasa ortalamalarinda..kendi tarihsel ortalamasinin %10 altinda..ytdegildir

8. tarihsel ortalamalara nereden bakıyorsunuz ? mesela 10 yıllık temettü ortalaması 5- 10 yıllık fk oranı ...
    Sütbıyık Trading Advisory Services LLC - London . Hong-Kong . New York . Tavşanlı

Sayfa 296/484 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •