Sayfa 505/959 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon
Arama sonucu : 7672 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

Alıntı Originally Posted by euphrates Yazıyı Oku
    3,50 3,15 2,50 döndüğü yerden sonraki hedefi 4,70 üstü olacaktır ama asla yataşla karıştırmayın. yanına yaklaşamaz.
    kapanışta alım yapabilirim. 3,50 ye yakın gelirse. 3,50 altında direk stop olurum. zaten HURGZ da girenin haddi hesabı yok. buradan da ekmek çıkarsa ne ala, çıkmazsa zaten HURGZ daki zararın yanında pek birşey ifade etmez
    siz siz olun sakın beni dinlemeyin. bildiğinizi yapın.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Yılbaşından bugüne..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Son bilançoda bu güne kadarki takası da paylaşabilir misiniz

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Şu an bütün göstergeler negatif,dolar desen nerede duracağı bilinmiyor,Amerika ile restleşmeler başladı,zaten kağıt patlak(HACİM ÇOK KÖTÜ) ;birkaç tane daha kötü haber gelirse üst üste kağıt 3 ün altına bile gelebilir bunca hırsız varken bize para yedirmeleri çok zor görünüyor bakalım hayırlısı YTD

6. Kağıdın bu kadar düşmesi hayra alamet değil, birileri bir haber bekliyor gibi, kağıt şu an kendi başına hareket ediyor, sahipsiz, olumsuz haberde aşağıya hızlı tepki verip çakılır.
    YTD.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by musec Yazıyı Oku
    Kağıdın bu kadar düşmesi hayra alamet değil, birileri bir haber bekliyor gibi, kağıt şu an kendi başına hareket ediyor, sahipsiz, olumsuz haberde aşağıya hızlı tepki verip çakılır.
    YTD.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kagittamisiniz ?

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 505/959 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •