Sayfa 91/961 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon
Arama sonucu : 7681 madde; 721 - 728 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1.  Alıntı Originally Posted by eaglexx Yazıyı Oku
    Arkadaş Ceo odul alıyor güzel haberler geliyor ama kağıt düşüyor bilanço gününden beri her gün sabun gibi erittiler kağıdı bu ne perhiz bu ne lahana misali. Ytd.
    Hayırsız,Uğursuz, Spek olunca böyle oluyor.

2. Kağıda ilgi az spek hareket getirmelidir bence sayın Uyargil. Ytd.

3. Sayın cefaks günlük an itibariyle takas paylaşabilir misiniz saygılar.

4. Hisseye ikinci seansta alımlar var, Geri salmazsa!

5. Beni kötüleyenler nerede ? yok çocuk mocuk konuşuyolardı ahahaha biz harbi ky yiz diğerleri spek adamı okuyanlar malı size taşıtmak istiyorlar korkun bunlardan

6. Merhaba; Rakip hisse yatırımcısıyım Son dönemde iki şirketin karşılaştırılıyor olması ister istemez Doğtaş'a ilgi göstermeme neden oldu. Ben yaklaşık 4-5 yıl yani 0,7 lerden bugüne Yataş hissesindeyim. Gerçi portföyümün yarısını bugünlerde başka bir hisseye çevirdim ama halen hissede beklentim olduğu için beklemedeyim. Tabii ciddi prim yapmış olması ister istemez başka hisseleri incelememe neden oluyor. Açıkçası Temel konulardan çok fazla anlamam yani Doğtaş Yataş karşılaştırması yapacak değilim. Ama Doğtaş'ın yataşa göre teknik anlamda daha az prim yapması ilgimi çekti. Son dönemde gelen yatırım haberleri de sanki 1-1,5 sene önceki Yataş'ı hatırlattı bana. O sebeple grafiğini inceledim.
    Aralık başında gördüğü 1,09 seviyesinden sonra yükseliş kanalı oluşturmuş. Mart başında bu kanalın desteğine gelmiş , 20 Nisan'dan sonra bu kanalın direncini hızlı şekilde kırmış ama ne yazık ki tekrar kanalın içine geri dönmüş. Bahsettiğim Mart başındaki destekten hareket aslında kanal içinde 2. bir çıkış trendi oluşturmuş. Şimdi bu hisse de sağlıklı ve daha güçlü bir çıkış için ya 2. çıkış trendinin desteğine ( şu an için 2.3 seviyeleri) yada esas çıkış kanal desteğine (şu an için 1,9 seviyeleri) gelmesinde fayda var. Bu seviyelere gelip tekrar yönü yukarı çevirir ise , gelecek olumlu haberlerle yine uzun vadede $ bazındaki zirveleri hedefleyebilir.
    Not: Hisseyi alarak şirketi satın almıyoruz. O sebeple Yataş'ta Doğtaş'ta kazansın, bizler de kazanalım inşallah...

7. Teknik anlamam borsada öğrenebildiğim şirket sağlamsa kağıt gider ne zirve vardır nede dip bakın sasaya 2 ay önce 2 lerde gezen kağıt şimdi 6 ları gördü aselsan bölündükten sonra 8.70 leri gördü sonra 21.70 i banvit desen katmer desen kront desen orge desen aklıma gelen gelmeyen bir çok kağıtta var ayrıca zarar açıklayıp yükselen kağıtlarda şimdi ne oldu bu doğtaşa demeden geçemiyorum 3.16 ya gel 2.52 ye kadar geri çek kısacası tahta yapıcı son kararı verir isterse götürür 4 lere 5 lere en önemlisi ky nin güvenini kayberdese daha da zor müşteri bulur .Asla yatırım tavsiyesi değildir.

8. Kapanış % -0.78 ile 2.54

Sayfa 91/961 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •