Sayfa 129/338 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon
Arama sonucu : 2701 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Bundan bir ay onceye kadar in cin top oynargen sayfa yeni arkadaslar gelmis ....hayirlisi. ...bakalim ruzgarlar ne tarafa dogru esecek...
    geçen günkü agresif çıkışta maliyet yapan çok kişi oldu...bu kişilerden uzun düşünenler kaldılar ama kısa düşünenlerin büyük bir çoğunluğu satıp çıktılar...son kalan kısacılar hissenin bu gün iyicene durgunlaştığını görerek ümitlerini keserek satış yapıp çıkacaklardır (bu topiği okuyanlar hariç )...bu gün aşağı yukarı sürecin sonlarına yaklaşacağız ve yarın benim tecrübelerim düzeltmenin kesin olarak biteceğini işaret ediyor...yarın gün içinde de bir hareketlenme olabilir olası hareketini sonraki güne de bırakabilir...

bizim gözleyeceğimiz işaretler hissenin dar bir fiyat aralığına sıkışması ve işlem hacmini iyicene (3-5 milyon tl) düşürmesi olacak...artık gerisi ALLAH a kalmıştır...geçmişte bunları çok gözlemledim...bakalım tekrardan olacak mı ???yanlız bu gün bile düzeltmenin bittiğine ilişkin işaretler oluşabilir..o yüzden bu gün de gün içinde bir hareketlenme olasılığı vardır..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    geçen günkü agresif çıkışta maliyet yapan çok kişi oldu...bu kişilerden uzun düşünenler kaldılar ama kısa düşünenlerin büyük bir çoğunluğu satıp çıktılar...son kalan kısacılar hissenin bu gün iyicene durgunlaştığını görerek ümitlerini keserek satış yapıp çıkacaklardır (bu topiği okuyanlar hariç )...bu gün aşağı yukarı sürecin sonlarına yaklaşacağız ve yarın benim tecrübelerim düzeltmenin kesin olarak biteceğini işaret ediyor...yarın gün içinde de bir hareketlenme olabilir olası hareketini sonraki güne de bırakabilir...

bizim gözleyeceğimiz işaretler hissenin dar bir fiyat aralığına sıkışması ve işlem hacmini iyicene (3-5 milyon tl) düşürmesi olacak...artık gerisi ALLAH a kalmıştır...geçmişte bunları çok gözlemledim...bakalım tekrardan olacak mı ???yanlız bu gün bile düzeltmenin bittiğine ilişkin işaretler oluşabilir..o yüzden bu gün de gün içinde bir hareketlenme olasılığı vardır..
    Bana gorede aynen katiliyorum....yanliz buralarda oylandikca mala giren cok olacak sonucta 16tl buralara dusmus bunun oyle bir rakams tasimasi lazim ki millet alirgen 5 defa dusunmeli....biz bu treni nasil kacirdik diye...

3. şu saat itibari ile (15:30) işlem hacmi miktarı 3 milyon tl dedir..akşama kadar ancak 5 milyonu bulur...bana göre artık düzeltmesi bitmiştir...bu haldeyken istediği anda çıkış yapabilme potansiyeli olacaktır...artık bu isteğini bu gün mü ? yarın mı ? yoksa sonraki gün mü yapar onu bilemem...ama tecrübelerim artık bu hissede satış baskısının bittiğini söylüyor...şu dakikada fiyat 5,09 dur...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 129/338 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •