Sayfa 311/338 İlkİlk ... 211261301309310311312313321 ... SonSon
Arama sonucu : 2701 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. İnşaALLAHgirçık gınAa geldi

2. Hisse tavan ağlayanlar utansın

3. Geçen hafta 11.5 maliyetle girmiştim yarısını 13.40 çıktım trade yapayım derken mali kaptırdık duzeltme olursa tekrar cogaltirim 18-20 ye kadar gidecek gibi duruyo

Daha önce yukarda aybasinda belirtip birkaç kez anlattık fikrinizi düzeltme yaptı hissen zaten. Benim şahsi fikrim 17 ye yakın gelip ancak o yere yakın bir düzeltme yapıp ya yolla devam edecek yukarı yönlü yada 11bl civarı gibi iner. Sesli düşünüyorum herkez lütfen bildiğini aklını kullansın. şahsı fikrimi paylasiyorum herkez kendi aklını kullansın. Spekcim bekliyorum sıkıntı yok er hadddi daaaa.. ve selam

Mi 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

6. TAVAN KOKUYOR, 1,2 seansa :)

7. Dgate ne yapmaktadır,nereye gitmek istemektedir?Varmıdır tahmini olan

Spek efendi ALLAH bereket versin. Daha önce birkaç kez bahsettiğim gibi. Benden buraya kadar. 17 den verdim bütün hisselerimi hamdolsun daima şükürler olsun binbir bereketler olsun. Güzel bir düzeltme sonra 11-14 TL gibi üç ayağa beş yukarı cıvarında görüşürüz gene. O zamana kadar sabırla bekliyorum. Sıkıntı yok. Kendi şahsi fikrimi paylasiyorum herkez kendi aklını kullansın. Yatirim tavsiye değildir. Aklımı kulanmaya çalışarak düşüncemi paylaştım. Yardım amaçla faydalanan olan vardiya onada ALLAH bereket versin. Hamdolsun .. ve selam
     Alıntı Originally Posted by Rizeli Yazıyı Oku
    Daha önce yukarda aybasinda belirtip birkaç kez anlattık fikrinizi düzeltme yaptı hissen zaten. Benim şahsi fikrim 17 ye yakın gelip ancak o yere yakın bir düzeltme yapıp ya yolla devam edecek yukarı yönlü yada 11bl civarı gibi iner. Sesli düşünüyorum herkez lütfen bildiğini aklını kullansın. şahsı fikrimi paylasiyorum herkez kendi aklını kullansın. Spekcim bekliyorum sıkıntı yok er hadddi daaaa.. ve selam

Sayfa 311/338 İlkİlk ... 211261301309310311312313321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •