Sayfa 292/997 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    999.9 da verseniz geri verecekleri 995 milyem olacak o kesin.
    o külli zarar

2.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    o külli zarar
    yersen kirschen.

Yemek varsa ye, dayak varsa kaç.

Her bahçemde çok güzel hıyarlar var gel ye diyene bir avuç tuzla koşmamak lazım.
    Son düzenleme : rxpu; 02-10-2017 saat: 13:05.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3. Mesai gün ve saatlerinde faiz odaklı yazılar paylaşmanızı rica ederiz. herkese bol kazançlar.
    Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

4. Aslında hazinenin açıklaması gereken bir konu daha var onu ben bulamadım eğer gözden kaçırdıysam baştan özür dilemek isterim.

yine hazine dönem sonu (728 gün)başlangışta yatırılan ana paranın tekrar fiziken iade edilebileceğini yada kaydi olarak altın hesabında durabileceğini söylemiş. Ama fiziki olarak istenilende ek bir masraf istenwmeyeceği yada istenebileceğine dair net bir bilgi yok.

şimdi fiziki altın teslimi yapan bankalarda altın hesabı olanlar arkadaşlar biliyordur. hesabınızdaki altınları fiziki olarak isterseniz sizden %1 komisyon ayrıca komisyonun %5 i kadar BMSV alırlar. toplamda %1.05 kesinti durumu olur.Hazine keşke net olarak vade sonu fiziki altın isteyenlerden komisyon vs. tarzı kesinti istenmeyeceğini belirtseydi. insanları bankanın vicdanına terk etmek doğru değil. Bu oranıda düşecek olursak en kötü bankalar bile vadeli altın mevduatına bu kadar veriyordur.

5.  Alıntı Originally Posted by JonDowes Yazıyı Oku
    Mesai gün ve saatlerinde faiz odaklı yazılar paylaşmanızı rica ederiz. herkese bol kazançlar.
    peki sayın modum altına getiriyide dediğiniz anlama girer düye düşünmüştüm. Artık bunula ilgili yazı paylaşmayacağım.

Saygılar

6. burgan max zorlama temdit 14.30 32 gün 85k (Ama toplam mevduat büyüklüğü burganda 300k)

7. Rodeo 14.30 kabul edilmedi.
    Burgan 225kTL %14.50 bağlandı. (Cuma günü yatırdığım mevduatın hoşgeldininin uzatması pazarlığı ile alındı, temditte bu oran zor). Yani hoşgeldinin hoşgeldinini yaptım..
    Yarın yeni bir hoşgeldinin hoşgeldininin hoşgeldinini deneyeceğim bir 200kTL ile ama sanırım bu sefer koçum sen hoşgeldininin hoşgeldinini dahi kullandın artık sana ancak hoşkaldın veririz deyip oturtacaklar aşağıya.

Yarınki kurgum, vallahi eft limitine takılmamak için parçalı gönderdim. Bu son.... Yani artık hogeldinin hoşge.....................?!?!?!?/%+/&++&
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin

8.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    peki sayın modum altına getiriyide dediğiniz anlama girer düye düşünmüştüm. Artık bunula ilgili yazı paylaşmayacağım.

Saygılar
    Altın döviz TL sonuçta faiz getiren (pardon kira getiren) bir enstruman ise neden paylaşmayalım. Ürün resmen stopajı sıfır olan bir altın mevduatı. Hafta içi ve Mesai saatlerinde nükleere ve domatese girmeyelim bence iyidir.

Sayfa 292/997 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •