Sayfa 847/997 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by rugankundura Yazıyı Oku
    TL'de 14.75 oran kötü mü sizce? enflasyonun üzerinde en azından...uzun vadede TL faiz kazandırır bence...yani 10-15 yıllık vadede...
    neti 12,5 eder ki bence berbat bir oran,enflasyon zaten %12 falan değil. en az %25 hiç iyimserlik yapmaya gerek yok bu böyledir. devlet enflasyonun %25 olduğunu bildiği için otoyol ve köprülere,mtv ye %25 zammı koydu. daha bir çok vergi %25 arttırıldı. devlet karının erimesini istemiyor. şu an TL faiz -%12 negatif faizde,yani yıllar içinde paranız yokolacak. bunlar başta olduğu sürece uzun vadede TL kaybettirir,örnek aldığınız 2009 öncesi bir daha gelmeyecek. TL ciler her daim bu iktidarın soyduğu kesim olacak. dolar ise değerini bu ülkede her türlü bulur.devlet kısa vade harici doların artışına ses çıkarmaz. zaten bu ülkede çarklar devalüasyon ve enflasyon ile döner. benim yaptığım hesaba göre TL-dolar net faiz farkı %9. bu kadar az faiz farkı için TL riski zaten alınmaz.

2. Sn Jonedowes,

Fibabanka bu pazartesi başlangıçlı yeni bono çıkardı. Ben aldım. Size haber gelmedi mi? Buraya yazmadınız. Öncekini yazmıştınız.

%15.64
    160 gün

3.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Sn Jonedowes,

Fibabanka bu pazartesi başlangıçlı yeni bono çıkardı. Ben aldım. Size haber gelmedi mi? Buraya yazmadınız. Öncekini yazmıştınız.

%15.64
    160 gün
    Geçen sefer almadım, o yüzden atmaya gerek görmediler herhalde.
    Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

4. Denizbank mesaj atmış;

Emeklilere 31-190 gün vade için 14.50% veriyor. Hoşgeldin kampanyası...
    son 6 ayda hoşgeldin kampanyasından yararlanmamış olmak ve son 1 aydır açık vadeli mevduat hesabının bulunmaması gerekliymiş.
    Son gün de 15 Şubatmış...

Oran idare eder...parası çok olup da risk azaltmak için bankalara paylaştıranlar için iyi....
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

5.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Denizbank mesaj atmış;

Emeklilere 31-190 gün vade için 14.50% veriyor. Hoşgeldin kampanyası...
    son 6 ayda hoşgeldin kampanyasından yararlanmamış olmak ve son 1 aydır açık vadeli mevduat hesabının bulunmaması gerekliymiş.
    Son gün de 15 Şubatmış...

Oran idare eder...parası çok olup da risk azaltmak için bankalara paylaştıranlar için iyi....
    Denizbank en son baktığımda ertesi gün valörlü yapıyordu. 32 gün bağlayacak olanların dikkat etsin...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6. Aktifbank bono %15,75 kullanıyorum. Günlük dönüyor. Stopaj %10. Mevduat eşleniği %16,04

Selamlar, kurumsal yönde gecelik faiz veren banka var mı bildiğiniz ? ve oran bilgisi paylaşabilir misiniz rica etsem.

8. %15,15 'tir o

Alıntı Originally Posted by varsayım Yazıyı Oku
    Aktifbank bono %15,75 kullanıyorum. Günlük dönüyor. Stopaj %10. Mevduat eşleniği %16,04

Sayfa 847/997 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •