Sayfa 897/997 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 7,169 - 7,176 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Klasik mevduat döviz altın dışındaki şeylerden bir süreliğine uzak durmakda fayda var..
    Kötü kokular yayılıyor gitgide..
    borsa ve emlak uzak durun. parayı muhafaza edin.

2. Merhaba Forumdaşlar,

Birşey sormak istiyorum: Vakıfbank ile çalışan var mıdır? EFT ücretleri için soruyorum, masrafsızlık tanımlıyorlar mı? ücret alıyorlarsa ne kadar alıyorlar (hem TL hem dolar için).

Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

3.  Alıntı Originally Posted by lunatic Yazıyı Oku
    Merhaba Forumdaşlar,

Birşey sormak istiyorum: Vakıfbank ile çalışan var mıdır? EFT ücretleri için soruyorum, masrafsızlık tanımlıyorlar mı? ücret alıyorlarsa ne kadar alıyorlar (hem TL hem dolar için).

Bireyselde yapıyorlar mı sormadım, fazla işlemim olmuyor. Ancak ticari taraftaki katkılarından dolayı "yıllık paket" satın alıyorum şubeye destek amaçlı. Yüksek tutarlı ve bolca yaptığım eft'ler için çok cazip oluyor. 1 kez yıllık ücreti peşin ödüyorum sonraki yıl her şey ücretsize dönüşüyor. Paketler şurada:

http://www.vakifbank.com.tr/halden-a...spx?pageID=913
    Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

Alıntı Originally Posted by lunatic Yazıyı Oku
    Merhaba Forumdaşlar,

Dönem dönem Vakıfbank ile çalışırım. Bireyselde masrafsızlık tanımlamaları yok, para miktarına göre benden max. 50 TL.(+1000K için) EFT ücreti alınmıştı son olarak.

Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    Hayret enparadan herkes şikayet etmiş
    Oysaki dev bankalar soyup soğana çevirmeye devam ediyor.
    Mevduat faizi haricinden şuan rakipsiz olduğunu belirtmek isterim.
    Sadece temel bireysel bankacılık işlemleri için en ideali bence . Menüleri karmaşık değil.
    Benim mahallede esnaf bile yeni kullanmaya başladı. Herkes yıllarca ne paralar ödediğini geç anladı.

Sonuç olarak dijital bankacılıkta en uygun olanlar;
    Döviz işlemleri için ; Cepteteb.com
    TL EFT, gecelik faiz, kredi kartı için ; Enpara.com
    Katılıyorum...

Piyasa Ülker temerrüd olayını ( her ne kadar bu iş için temerrüde düştü denilmiyorsa da basbayağı temerrüde düşmektir . Hadin borcun vadesini bankalar uzatmasında görelim ne neymiş .. ) bardağın dolu kısmından görmek istiyor. Ortalık toz duman ama hala kimse erken öten horoz olup oyundan çıkmak istemiyor. Bu ortamda birikimleri korumak en başarılı iş olacaktır.

7.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Piyasa Ülker temerrüd olayını ( her ne kadar bu iş için temerrüde düştü denilmiyorsa da basbayağı temerrüde düşmektir . Hadin borcun vadesini bankalar uzatmasında görelim ne neymiş .. ) bardağın dolu kısmından görmek istiyor. Ortalık toz duman ama hala kimse erken öten horoz olup oyundan çıkmak istemiyor. Bu ortamda birikimleri korumak en başarılı iş olacaktır.
    bu kırmızılı ne bankaymış be,her dala atlamış.kredi vermediği yandaş kalmamış. kamuyu anlıyorum da bu nasıl bir özel şirket yahu.

Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    bu kırmızılı ne bankaymış be,her dala atlamış.kredi vermediği yandaş kalmamış. kamuyu anlıyorum da bu nasıl bir özel şirket yahu.
    Çok ah almışlar demek ki ... Bizim arkadaşlarda ısrarla kırmızılıda kırmızılı deyip duruyor, Halkbank`a riskli derken kırmızılıya tapıyorlar.

Sayfa 897/997 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •