Sayfa 20/997 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 153 - 160 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Ben, bankadan 10bin nakit cekmistim, banka arabasini da polis araci cekmisti cadde den eheh

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Bazı bankalar fiziki dövizinizi zırhlı araçla kendileri taşıyorlar...
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

guvenlik e de bi 100 usd verirsiniz heralde
    suudi de bi cek bozdum bi tomar para ile ciktim arabaya kadar- bir poset bile vermedi ler
    neyse oteki banka da 2km mesafe idim gidip atm ledim onu bes sefer de anca aldi
    yok yirtik yok yipranmis dedi durdu

bi arkadasim da istanbul da 4 haneli bi para yatirirken bi parayi begenmemis 3-4 kere ayni parayi yatirmaya calismis sonunda banka hata vermis- digerleri de hesaba gecmemis - sonra bi kac saat stresini cekti-
    neyse musteri hizmetleri hallettmis isini aksam hesaba gelmis....

Alıntı Originally Posted by Yalcin Yazıyı Oku
    Anca guvenlik gorevlisini yaniniza verir, oda sizi garantiye almaz

SWIFT denir...........

usd da dunya transferinde USA uzerinden tasinir
    TL de Turkiye uzerinden oldugu gibi

Alıntı Originally Posted by Tolga Yazıyı Oku
    Doviz taşıdığınız için mi banka transfer parası istiyor ? Standart eft gbi işlem olmuyormu büyük paralarda yahu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,069
    Bu seviye kotu degil USD almak icin.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

5. http://www.ntv.com.tr/turkiye/celal-...8UKwIDPopqVCmwBöyle bir afet olursa TR bankaları doğru kararlar verir mi? Oluşan kaostan dolayı mevduatlar riske girer mi? Bankaların mevduatları yeterli midir sizce?

6. Aslında parayla pulla çok işim olmuyor ama hisse senetlerini tutmaktan bezginlik gelmeye başladı ve nakte geçtim. Gerek reklamlardan gerekse de forumda gözüme takılanlardan ING (Turuncu Hesap) ve QNB (Enpara) neden olmasın diye düşündüm.

Önce ING web sitesinden başvurdum. Sorulanları teker teker yazarken annemin kızlık soyadının tamamını istemeleri tuhafıma gitti ama yine de yazdım. En son onaylamaları yaparken birçok işlemlerinin (havale-eft vs) ücretli olduğunu gördüm.

Daha sonra Enpara için formları doldurmaya başladım. Annemin kızlık soyadının yalnızca 2. ve 4. harflerini istemeleri ING konusunda işkillendirdi. Ayrıca neredeyse tüm bankacılık işlemleri ücretsizdi. Spotify-Netflix indirimleri de cabası... Faiz oranları da 1,25 kadar daha fazla gözüküyor.

Bu iki bankayı kullanan var mı ya da alternatif sunabilecek? Yatırmak istediğim miktar devlet garantisi için 100K ama kafama yatarsa 500-600K olmadı 100-100 dağıtırım
    Forum Kuralları

Hayat bazen çok cimridir.
    İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

7.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bu seviye kotu degil USD almak icin.

Syg,
    Üstad, kaçanın arkasindan kovalamıyorduk hani?

Galaxy S8 cihazımdan gönderildi

Sayfa 20/997 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •