Sayfa 103/278 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 2222 madde; 817 - 824 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar

Grafiği ben de inceledim. Ocak ayında al, Mayis ayında satı destekleyecek bir argümana rastlayamadım. Grafiğin kendisi bu iddiayı çürütüyor zaten.

ASUS_Z010D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

2. Haziranın da yarısını devirdik.. Bugün de bu yatık, endeksin kızıllığından etkilenir..!!!
    Despc de bir sorun var ama ne?
    İndes-Dgate... performans devamm..
    Son düzenleme : emre73373; 15-06-2017 saat: 10:46.
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

3. Sorun fazla sig olmasi...baska bi sorun yok...bezdirip sattirinca rahatlayacak

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Merhaba uzman arkadaşlarım 4 den araba parasını buna yatırdım düştükçe düşüyor nereye kadar bu düşüş

5. Aslinda topik sessizlesse psikolojik savasi kazanabiliriz...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sn. agbatuu;
    Uzman değilim, küçük bir yatırımcıyım sizin gibi. Sorunuza, izninizle kısaca cevap verebilirim.
    Bir önceki sayfada Sn. antispek'in garifiği mevcut.
    Bu grafik yükselen kanal desteğinin 3,40 civarından geçtiğini, 3,50-60 arasında ciddi bir desteği bulunduğunu ve hissenin buraya kadar sarkıp güç toplayabileceğini söylüyor.
    Sarkar-sarkmaz, desteğin altına kaçar bunu bilmemiz mümkün değil.

Despc bizim gibi ciddi yatırımcılarını kv-ov'de biraz üzdü. Bunu inkar edemeyiz.
    Ancak temel rasyoları oldukça iyi, satışları artan, kar eden bir şirket ve görece ucuz kaldığını söyleyebiliriz.
    Bu atalet, kağıtta şayet ikinci çeyrek sonuçlarının açıklandığı Ağustos başına kadar devam edecek olursa, gelecek iyi ya da kötü bilançoya göre olumlu-olumsuz tepki verecektir. Ben Ağustos'a kalmadan hareketleneceğini düşünenler tarafındayım, yanılabilirim.

Şirketin bu yıl sonu için yanılmıyorsam 270 milyon tl ciro hedefi mevcut. Samsung cep tel. satışlarının buna ciddi katkısı olacak.
    Satışlar ve kar hedefe uygun bir şekilde artmaya devam ederse hisseye katkısı mutlaka olacaktır.
    Bu nedenle beklemeye devam ediyoruz.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

Yılbaşından 16 haziran cuma gününe kadar hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by Mausolos Yazıyı Oku
    Sn. agbatuu;
    Uzman değilim, küçük bir yatırımcıyım sizin gibi. Sorunuza, izninizle kısaca cevap verebilirim.
    Bir önceki sayfada Sn. antispek'in garifiği mevcut.
    Bu grafik yükselen kanal desteğinin 3,40 civarından geçtiğini, 3,50-60 arasında ciddi bir desteği bulunduğunu ve hissenin buraya kadar sarkıp güç toplayabileceğini söylüyor.
    Sarkar-sarkmaz, desteğin altına kaçar bunu bilmemiz mümkün değil.

Despc bizim gibi ciddi yatırımcılarını kv-ov'de biraz üzdü. Bunu inkar edemeyiz.
    Ancak temel rasyoları oldukça iyi, satışları artan, kar eden bir şirket ve görece ucuz kaldığını söyleyebiliriz.
    Bu atalet, kağıtta şayet ikinci çeyrek sonuçlarının açıklandığı Ağustos başına kadar devam edecek olursa, gelecek iyi ya da kötü bilançoya göre olumlu-olumsuz tepki verecektir. Ben Ağustos'a kalmadan hareketleneceğini düşünenler tarafındayım, yanılabilirim.

Şirketin bu yıl sonu için yanılmıyorsam 270 milyon tl ciro hedefi mevcut. Samsung cep tel. satışlarının buna ciddi katkısı olacak.
    Satışlar ve kar hedefe uygun bir şekilde artmaya devam ederse hisseye katkısı mutlaka olacaktır.
    Bu nedenle beklemeye devam ediyoruz.
    Samsung telefonları despc mi satıyor? Dgate üzerinden olmasın. Despc bilgisayar sarf malzemeleri satıyor diye biliyorum.
    Hisseye gelince tırt.

Sayfa 103/278 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •