Sayfa 49/278 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 2222 madde; 385 - 392 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar

1. Arap atı bu napacağı belli olmaz

2.  Alıntı Originally Posted by tropheus Yazıyı Oku
    Yine çok sert hareketler yapmaya başladı
    panik yapmayın UV ya da OV düşünüyorsanız tahtaya çok bakmanıza gerek yok. Bunlar normal

Eğer KV iseniz kendinize stop seviyesi koyun oraya kadar izleyin. YTD

3.  Alıntı Originally Posted by Scarface Yazıyı Oku
    panik yapmayın UV ya da OV düşünüyorsanız tahtaya çok bakmanıza gerek yok. Bunlar normal

Eğer KV iseniz kendinize stop seviyesi koyun oraya kadar izleyin. YTD
    Sn Scarface, geçen gün yaptığınız uyarıyı dikkate alarak dün ki sert düşüşlerde panik yapmadım. Bugün de yapmıyorum. Uyarılarınız için size ne kadar teşekkür etsem az. Sadece sert hareketleri ister istemez sevmiyorum. Yoksa düşüşler elbette ki olacak hiç bir hissenin her gün yükselmeyeceğinin farkındayım. Bol kazançlar...

4. az önce grubun diğer bilgisayar şirketiyle hissemizin 1 ve 3 yıllık grafiklerini karşılaştırdım. grafikler birbirine çok benzemekle birlikte diğer şirket daha kısa dalga boylarında ve daha stabil, bizim hisse daha yüksek dalga boylarında daha hırçın hareketler yapmış. buda bize diğer şirkete geçmiş dönemde daha fazla güven duyulduğu ve uzun vade tutanın daha çok olduğunu gösterebilirmi? ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by tropheus Yazıyı Oku
    Yine çok sert hareketler yapmaya başladı
    böyle siğ tahtalarda bu tip inis cikislari(4.40-4.20) sert hareket olarak nitelemek pek dogru degil bence..

6. Bu gün 4.40 ve az üstü kapanış beni şaşırtmaz. Hayırlısı

7. sn. beypazarlı dağ tırmanma hareketine hazırlıkmı.sadece hissiyat.ytd.

8. sn. beypazarlınında dediği gibi sağlığımızı bozmaya başladı.

Sayfa 49/278 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •