Sayfa 130/278 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon
Arama sonucu : 2222 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar

DESPC Solo 2017/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 5.163.149 Yıllık Değ%:25

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Bu bilinci nasıl ustalar değerlendirebiliriz?

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu bilanço nasıl ustalar değerlendirebiliriz lütfen?

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Gunaydin, iki is gunu once yukari yapmis sonrasinda basmislardi. O hareket dgate yukselisi ile alakaliydi. Dun ise dogrudan yukariya dogru islemler oldu. Hic seans basinda babalar gibi 15.000 alici geldigini gormezdim aktif alislar ile sonradan islem yapiilir tahta yukari cekilir sonra da geriye basarlardi. Kendimce tahtanin sahipli olduguni dusunuyorum. Hareketli ortalamalardan donmesi, fiyat araliklari vs..

Neyse , tek onemli olan benim icin bu sirket en guzel ceyregini yilin son ceyreginde yapiyor. Ve 12 aylik bilanco doneminde ise help yukari yapiyor. Ek olarak da verecegi temettu var.
    Eksi olarak ise bekleyen yabanci satisi var gecen sene 4.20 gibi fiyatlardan hep satis oluyordu.

Bence bugun yukari gidebilir - hos bana gore 2. Ceyrek bilancosuda buna benzerdi ama basmislardi ilk gun ve toplanmasi biraz surmustu.
    Bekleyip gorecez.

Unutmadan dolarin ve euronun hareketleri bu donem daha keskin ve sirket yaptigi hedge islemleri ile kendini ne kadar koruyabilecek.

Sent from my iPhone using hisse.net

5. Tüm dostlara iyi günler bende sizler gibi bilanço ya biraz baktım çok anladığım birşey değil sanki bilanço iyi ama daha iyi olabilir gibi geldi bana

6. Bilanço da iyi değil tahta da iyi değil, zaman kaybı bir hisse.

7. Bas bas bu kadar mı gücün çapsız herif!

8. yatayda destek 3.39
    direnç 3.80.
    Ytd değildir.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 130/278 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •