Sayfa 639/761 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 5,105 - 5,112 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. Dostum hep aynı şey oluyor.Adamlar milletin elindeki malı almak için debeleniyor.15 lere çıkarıp sonra 12 lere kadar indirip dökmeye çalıştılar olmadı. Sonra krizi fırsata çevirelim diye boş kademelerle beş on lotla 8 lere kadar çektiler. Dökülsün millet diye gene beceremediler.Bunlar saçmaladıkça haliyle göreceli ucuz olan bu kağıtta her gün küçük yatırımcı mallanıyor. Artık bu saatten sonra yapacakları hiçbirşey kalmadı. Belirledikleri fiyatta kağıdı tutup kahvede pişpirik oynuyorlar.Ellerinde program var belirledikleri fiyatın üzerine çıktığında kafasına çakıp istedikleri fiyata çekip ertesi gün zararına da olsa sattıklarını geri alıyorlar.Arsa satılmış dışardan büyük oyuncu girecek bakıyor bu manyakların elinde kağıt bulaşmıyor. Uzattım biliyorum ama demek istediğim almışlar yüzbinlerce lotu sığ tahtada ellerinde patlamış.Bu kağıdın gitmesi için bu yüzbinlerce lotu bunların elinden birinin alması gerekiyor.Bu piyasada da kimse derimod gibi sabıkalı kağıda 4 ,5 trilyon vererek bulaşmaz.Tek çare çok büyük bir gerçek haber hikaye değil.Ben de yirmi senedir hiç duymadım derimodda böyle bir haber .Kalan yirmi yıl ömrümde de bu haberi beklemeyecem.Tavsiyem siz de beklemeyin.Allaha emanet olun hoşcakalın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    Türkiye iran rusya kendi para birimleri ile ticaret yapacaksa derim den cacık olmaz..bundan gidemiyor.. olay basit.. giderler dolar euro gelirler rusya iran parası..
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

aylık

6. ne alaka adamlar imalatı yapar kar bırakıp satar:) marbaş merrıll..... bıktırdı beee

Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    Türkiye iran rusya kendi para birimleri ile ticaret yapacaksa derim den cacık olmaz..bundan gidemiyor.. olay basit.. giderler dolar euro gelirler rusya iran parası..
    ne alaka adamlar imalatı yapar kar bırakıp satar marbaş merrıll..... bıktırdı beee

7. Hisse iyice geberdi

İncir ağacı dikecek belli oldu

Huawei Mate 10 pro cihazımdan hisse.net mobile app gönderildi.

Sayfa 639/761 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •