Sayfa 113/558 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon
Arama sonucu : 4459 madde; 897 - 904 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Bugun Hakem 20 kere girsin 20 kere sahaya çıksın bu maç oynanmazdı .. Çünkü Beşiktaş kazanamayacağını bildiğinden tahrike başlamıştı taraftarın içinden de finale çıkmamamızı isteyenler gereğini yaptı ve çok ağır ceza ile elendik . Aziz Yildirim dusmani o kendini bilmez bir grup taraftar böyle yaptı ve bizi bitirdiler .. Kına yakın böyle Alı Koç’u seçtirin ..

Seçim de sandıktan kim çıkarsa o başkandır böyle seylere ne gerek var ..

0-0 karşı takım 10 kişi ve adamlar kazanmak zorunda ama onlar olay çıkarması gerekirken biz macı tatil ettiriyoruz .. Bunun mantıgini kimse anlatamaz ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by rain2005 Yazıyı Oku
    Kansızlık var demek ki
    Senol gunes kansiz sahaya o maddeleri atanlarda alcak
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Ulan rakobin 10 kisi be boyle aptallik yapmanin nedeni ne??? Kornerde saldir haken 2 kere uyardi...avrupada olsa 10 mac ceza alirsin...yapanlari bulsun ceza kesiinler

Bunu yapanlar Aziz Yıldırım 'ın başarı almasını engellemek için yaptıysa Allah Belasını Versin.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yalan iceri girerken hic bir sey yoktu ya koridorlarda yada soyinma odasında kendileri yaraladilat
    TV yakın çekim yaptı hiçbirşey yoktu. Kafanın o bölümü kanın en çok dolaşım yaptığı yerler en küçük yarıkta oluk gibi kan gelir. çok büyük operasyon var

O seyirciler bulunmali ve bir daha stada sokulmamali hatta hic bir branşın maclarina gidememeliler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Boşa konuşmaya gerek yok .. Geçmiş olsun çok ağır ceza alacağız , bu operasyonla kupadan elendik ve ligide çöpe atmis olduk .. İs bitmiştir ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Saç üzerine dikiş mi atılır komikleşmeyin.

O bölgenin kazıtılması gerekir.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !

Sayfa 113/558 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •