Sayfa 12/558 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 4459 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

ben maç izleyemiyorum o yüzden maç saatinde banyo yapacağım
    sonrası nasıl oyalanırım bilemem
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Gs 0 Fenerbahce 0 MS

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Hakem konuşulacak yine...
    Forum Kuralları

Hayat bazen çok cimridir.
    İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

Bilmem kactane gol atarız diyen gs son 15 dk süre geçirdi sahası da. Aykut hocam biraz çekinmeden oynataaydı işi bitirmiştik.. Jansen'in net golünü iptal etti 1 tane bizim 1 tane onların penaltısını es geçti. Denajer'in ilk yari yaptığı hareket sarı kartla alakası yok direk kırmızı kart.. Ama ne olursa olsun 43.dk'da Jansen o golu atmalıydı..Açık net bomboş.. Yazık oldu..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

İddia boşa cuneyt cakir ataninda oranımızı artırmamış.. Yan hakemin basina birşey geldi oyun en az 3-4 dakika durdu daha sonra sakatliklar var , belhanda kırmızısı uzun sürdü 5 oyuncu değişikliği var ama maç 3 ek uzatıldı. Nabza gore şerbet .. Ne etliye ne sütlüye..

hakem gene şebeleklik ettti
    maçtan önce gene tv lerde birileri dünyanın en iyi hakemi diye konuşuyordu
    gördük en iyi hakemi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

dnayer net atılmalıydı

son 15 dakikayi kotu oynadik

Sayfa 12/558 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •