Sayfa 271/558 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371 ... SonSon
Arama sonucu : 4459 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Hep Destek Tam Destek

Fenerbahçe kafilesi Akhisar’dan İstanbul’a otobüs ile dönecek- BeinSports

Güzel ceza

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Volkanı beğenmeyen seer gibi adamlara sormak lazım bu harun ne s..imdir. adam penaltı dışında ne kurtarıyor adam ankaradan vuruyor harun topu akhisarda sektiriyor penalti disinda kurtardigi ne var bu adamin atif ve volkan hemen kadroya alinmi slimaliyi sallayin gitsin adam gibi bir golcu valbuenayida yollayip adam gibi bir orta saha getirin

Tarihimizde 15. Haftada düşme potasında hiç olmamışız .. Ah Aziz Yıldırım hep senin suçun..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Aykut kocaman kalsaydi gulyano ve fernardo ile beraber Valbuena yollanıp yerlerine 11 oyuncu yerine 3 duzgun adam alsalardı bu sene açık ara sampiyonluk. Ama aykut taraftarla birlikte yollamaya çalışan Comolli ve ali koç takımın içine ettiler

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Tarihimizde 15. Haftada düşme potasında hiç olmamışız .. Ah Aziz Yıldırım hep senin suçun..
    Umarım 30. Haftada da aynı durumda olmayız.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Volkanı beğenmeyen seer gibi adamlara sormak lazım bu harun ne s..imdir. adam penaltı dışında ne kurtarıyor adam ankaradan vuruyor harun topu akhisarda sektiriyor penalti disinda kurtardigi ne var bu adamin atif ve volkan hemen kadroya alinmi slimaliyi sallayin gitsin adam gibi bir golcu valbuenayida yollayip adam gibi bir orta saha getirin
    Geçen yıla göre daha iyi oynuyoruz diyen birine bunu sormaya gerek Yok başkanım ..Bir kaleci bugünkü ilk golde o gelen şutu Ya sağa çeler Ya sola çeler oyuncuların ortasına yapmaz .. Sorun artık Harun’u filan aşmış durumda , yönetilemiyor takım , bu kafayla daha çok seyler görürüz ..

Comolli ve semih özsoy gönderilmeli

Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Ali Koç ne demişti”Siz benim hayâl ettiğim FENERBAHÇE yi anlamamışsınız”
    Biz anladık da Ali Koç ve ekibi FENERBAHÇE nin büyüklüğünü anlamamış galiba!İlk okul çocuğuna ceza veren öğretmen gibi futbolculara ceza vereceklerine kendilerinde arasın suçu...Rezil ettiniz bizi yazık...
    Ali Koç Başkanın yaptığı en büyük hata Aykut hocanın işine son vermesi oldu eski başkan aziz yıldırım seçtiği hoca diye çalıştığı hoca diye böyle dar düşünceli bence Aykut hocanın eski aziz başkanla ne alakası var çok şeyler yazılır ne diyim.

Sayfa 271/558 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •