Sayfa 297/558 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon
Arama sonucu : 4459 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

1.  Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Adam gibi bir golcü alınmazsa sıkıntı büyük... Eljif Elmas tanda bi bok olmayacak bu sene inşallah ileride iyi olur
    Golcü alınmazsa şaka maka küme düşeriz sırtlanlar etrafımızı sarmışken...
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

2. Çok pişmanım sonuna kadarda destekledik.ama şu halimize bak ali koç bizim şanlı tarihimizi rezil rüsva etti. Yeter artık bırak git senden hiçbirşey olmaz futboldan başkanlıktan hiçbirşeyden anlamıyorsun....

SM-N910H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hep Destek Tam Destek

Bjk ve 6S en az bizim kadar borç içindeyken şuanki tabloda içinde olduğumuz durum kabul edilemez kimse hikaye yazmasın!!!!!!Adam olan anlar edepliyse susar...
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Bi de medig vardı bunların aşıgı o yok niyeyse !!!

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hadi sen git comoli ile büyük Fenerbahce rüyası kur , Volkan’a suna buna laf edeceğine git Alı Koc’a milyon Euro alan bu Comoli ne yapıyor sen nasıl başkansın o adamı hala bu kulüpten tutabiliyorsun de , sen boyle mi vizyon getirdin benim takımına de de bizde seni Fenerbahçeli sanalım .. Amaaaaaa tek bir gerçek var senin gibi Fenerbahçeli olduğunu sananlardan kurtulduğumuz gün bu takım düze çıkacak .. Hadi sezon sonuna kadar gelmeyecekmişsin yavaş yavas sağdan kaybol .. Seni gidi Fenerbahçeliyim diye gezinip Fenerbahçe’ye en büyük dusmanlik yapan insanlar grubu üyesi .. (Burayı kibarca yazdım sen doğrusunu anlarsın )

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Sizde gercekten bazı şeyler eksik...
    Adam kulübü enkaz haline getirirken alkıştan elleriniz patlıyordu...
    Ali koç başarısız ama daha iyisi yok bunu bile görmek istemiyorsunuz...
    Cocu kötüydü ama ersundan kötü bir hoca değildi, ersun cocunun ne futbol bilgisinin ne de kariyerinin yanından geçemez bunu bile kavrama kapasiteniz yok...
    Yanıldıkça, battıkça ali koca suc bul, hakeme suç bul, ona camur at buna çamur at....
    BU ENKAZİN SEBEBİ AZİZ YILDIRIM dır, evlatları aykuttur, volkandır,topaldır ve bunların şakşakçılarıdır...
    KABULLENİN, TÖVBE EDİP BUNLARA SÖVÜN...
    Futbol cahili tam köstekciler...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hep Destek Tam Destek

Senden öğrenecek birsey yok seer , diğer başlıkta yazdığın gibi sezon sonu lifden düşmezsek o zaman geri gelirsin hadi simdi git artık .. Senin Fenerbahceliligin yazdığın bu cümlenden belli zaten .. Benim gözümde bir Galatasaraylıdan farklı değilsin sen .. Hadi simdi sen Comoli, Slimani , Frey ile vizyonu yakalamaya çalış ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Önümüzdeki 2 maç çok önemli 6 puan almalıyız.
    offf keyfim kacti yahu! sinirlendim dellendim iyice.

sanirim bu hafta malatyada yenicek bizi.

malatya yenilgisi sonrasi ortalik karisabilir

Moses i almışız

Sayfa 297/558 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •