Sayfa 52/558 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 4459 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Aziz baskanın son anda aday olmayacağını düşünüyorum
    insallah, ne diyelim.

secimi kaybedip gitmek yerine, aday olmayip Ali Koc'u destekleyerek ayrilmasi daha uygun olur.

bugün ki maçtan sonra valbuena konusunda aykut kocamana bir kez daha hak verdim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

bizim penaltı bence net penaltı onların ki biraz tuhaf kaçtı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımız, Kadınlar Euroleague B Grubu 14. ve son hafta mücadelesinde Polonyanın Wisla CANPACK takımına konuk oldu. Hala TS Wislada oynanan karşılaşmayı 62-68 kazanan Takımımız, grubunu 24 puanla tamamladı.

Play-off oynamaya hak kazanan Fenerbahçemizin grubundaki sıralaması (2. ya da 3.) ve play off turundaki rakibi, oynanmakta olan BLMA-Ekaterinburg karşılaşmasının sonucuna göre belli olacak.

Esir kampındaki Fenerbahçe başkanı; Tevfik Haccar Taşçı
    Fenerbahçe’nin 3. Başkanı Tevfik Haccar Taşçı’nın 1. Dünya Savaşı’nda Malta’da esir tutulduğu dönem, bir İngiliz subayının günlüğüne yazdığı not ortaya çıktı. Malta Ulusal Arşivleri’nin yayımladığı bir albümde yer alan 18 Şubat 1915 tarihli not İngiliz yazar Shakespeare’nin oyunundan alınan bir pasajından oluşuyor... Taşçı, esir kampındaki İngiliz subayının günlüğüne en ünlü İngiliz yazarın, en ünlü oyunlarından birinden bir pasaj yaparak zarif ve estetik bir gönderme yapmış...
    09:061 Şubat 2018
    Esir kampındaki Fenerbahçe başkanı; Tevfik Haccar Taşçı

Malta Ulusal Arşivleri, 1. Dünya Savaşı dönemin Malta'daki esir kamplarında tutulan Türk, Alman, Macar ve Bulgar esirlere dair bir eser yayımladı. “The Salter Album- Encounters in Malta's Prisoner of War Camps“ adlı albüm, 1914-1920 arasında Malta'daki kamplarda görev yapan İngiliz Subay George H. Salter'in günlüklerinden oluşuyor. Salter, kamplarda tanıştığı esirlerden kendi günlüğüne birşeyler yazmalarını veya çizmelerini istemiş. Esirler de kendilerince Salter için hatıra mahiyetinde yazılar yazmışlar. Bu albüme yazanlardan biri de 1909 ile 1910 arasında Fenerbahçe'nin (3.) başkanlığını yapan M. Tevfik Haccar(Taşçı)…

Shakespeare'den alıntı

Malta'da dönemin birçok ünlü ismiyle birlikte esir kamplarında kalan Tevfik Haccar İngiliz subayın günlüğüne, İngilizce olarak dünyaca ünlü İngiliz şair ve oyun yazarı William Shakespeare'in “Kral 2. Richard” adlı oyununda geçen şu cümleyi yazmış:

“İyi arkadaşlarımı hatırladığımdaki mutluluğumu başka hiçbir şeyde bulamıyorum” (I count myself in nothing else so happy as in a soul remembering my good friends)

Amblemi yaptıran Başkan

Fenerbahçe'nin 3. Başkanı olan Tevfik Haccar Taşçı, Topuz Hikmet'in çizdiği kulübün meşhur amblemini Manchester'de 1910'da ilk kez yaptıran kişi… Tenis sporunun gelişimine katkısıyla da bilinen Taşçı 1979'da 89 yaşında hayatını kaybetti.

Aykut Kocaman Türkiye kupası macı sonrasi yaptığı açıklamalar sebebiyle disiplin kuruluna sevk edildi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bugün ki maçtan sonra valbuena konusunda aykut kocamana bir kez daha hak verdim
    Valbuena iyi hoş ama çok bencil , çok top kaybediyor .. Ama burada sorun bu valbuena’yi alan da Aykut hoca..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Aykut Kocaman Türkiye kupası macı sonrasi yaptığı açıklamalar sebebiyle disiplin kuruluna sevk edildi
    cok gereksiz aciklamalar yapti. yakismadi. maci seyretmedim, 4 dakikalik ozet seyrettim ve bu ozette bizim 2 atagimiz vardi ve 2 gol attik. Giresunun ise en az 10 golluk atak girisimini seyrettim! sanirim baska soze gerek yok. hakemler hakkinda aglayacagina takima oyun oynat.

Sayfa 52/558 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •