Sayfa 56/558 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon
Arama sonucu : 4459 madde; 441 - 448 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Dimitrise iyi giydirmişler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Beşiktaşla eşleştik zorlu maçlar peşpeşe gelecek
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Hep Destek Tam Destek

MHK Başakşehir Fenerbahçe maçına Halil Umut Meler’i atamış .. Bukadar mi kendinizde değilsiniz ? 1 haftadır Fenerbahçe Gençlerbirliği maci hakemi Halil umut melerken biranda Mete Kalkavan’la değiştirdiniz diye kıyamet kopuyor , şimdi Halil umut meleri Başakşehir kaçına veriyorsunuz ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Kocaman a 1 maç ceza vermişler ibb maçında takımın başında olacak

hürriyet in cezaya ilişkin attığı başlık aykut kocamana dev ceza

Fenerbahçe Doğuş : 77 Bamberg 69

15. Galibiyetimizi aldık .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Nokta buda Atamana girsin gazetede o söylemişti

Sayfa 56/558 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •