Sayfa 79/559 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon
Arama sonucu : 4469 madde; 625 - 632 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Yazik olmus diyecem de beter olsunlar diyeyim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Gol yemişiz bilin bakalım hiçbir yere bakmadan nereden anladım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Seer yazmaya başladıysa yendiğimiz bellidir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Golü yedigimiz an Mehmet Topal’ı Skertel’in yerine çekip Skertel’i Mehmet Ekici ile yada Soldado ile değiştirmeliydi Aykut hoca .. 2-0 olmuş ayni şekilde devam etmeye ne gerek var ?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Guilano’ya birşey oldu geçen haftada hic adı sanı yoktu oyunda bu hafta pas atamıyor .. Yazık oldu onca emeğe ..

6. Aslında çok iyi oynadık da...şanssızdık...
    2-0 yenik olsak da bu maçta yeneceğimize inanıyorum.

İsla’nin yerine Aatif oyunda ..

Sanırım bizim görmediğimiz birşey var Aatif’da .. Şimdi Harika oynayabilir ama 0 gol 0 asist yapan bir oyuncuyu 0-2’den dönüş icin oyuna almak doğru mu ?

Nediyeyim hayirlisi ..

Sayfa 79/559 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •