Sayfa 199/558 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon
Arama sonucu : 4459 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kap :

Profesyonel futbolcumuz Giuliano Victor de Paula'nın Suudi Arabistan Kulübü Al Nassr FC'ye, oyuncunun tarafımızla olan sözleşmesinin 10.500.000 € (Onmilyonbeşyüzbin Euro) bedelle feshi karşılığında transferi konusunda taraflarca anlaşma sağlanmıştır.
    Karlı bir alışveriş olmuş. Hayırlı olsun camiaya.

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kap :

Profesyonel futbolcumuz Giuliano Victor de Paula'nın Suudi Arabistan Kulübü Al Nassr FC'ye, oyuncunun tarafımızla olan sözleşmesinin 10.500.000 € (Onmilyonbeşyüzbin Euro) bedelle feshi karşılığında transferi konusunda taraflarca anlaşma sağlanmıştır.
    iyi paraya gitmis, hayirli olsun.

hocanin kafasindaki oyun planina pek uymuyor gibiydi.

orta sahaya bir adam bulamadik bir turlu, topal ve souza ikilisi ile olmuyor. ikisi birbirini bozuyor, biri oldugu zaman cok daha etkili oynuyorlar.

souza ve onunde oyunun iki yonunede oynayabilen 2 oyuncu koymak lazim.

renkdaşlara iyi bayramlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Tum Fenerbahcelilere ve hissenet uyelerine İyi bayramlar.

bayramda çok t6adımız yok ama
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    renkdaşlara iyi bayramlar
    Takima , seçilmiş başkanına , oyuncularına kufur etmeyi marifet gören sahte renkdaslar haricinde tüm GERÇEK Fenerbahçelilere iyi bayramlar

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Kap : Profesyonel futbolcumuz Josef de Souza'nın Suudi Arabistan Kulübü Al Ahli SC'ye transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 199/558 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •