Sayfa 278/558 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon
Arama sonucu : 4460 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Obradovic’in görüntüsü beni iyiden iyiye üzmeye başladı .. Sanki gidecek gibi davranıyor .. Umarım aksi olur ..
    Takip edemiyorum maalesef ama ne gibi bir değişiklik var?

Ve buna sebep olabilecek bir gelişme okdu mu?

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Obradovic’in görüntüsü beni iyiden iyiye üzmeye başladı .. Sanki gidecek gibi davranıyor .. Umarım aksi olur ..
    maalesef bu sene sonu gidiyormus, ciddi duyumlar var.

Alıntı Originally Posted by Miriel Yazıyı Oku
    Takip edemiyorum maalesef ama ne gibi bir değişiklik var?

Ve buna sebep olabilecek bir gelişme okdu mu?
    Adam mutsuz , ben kaç yıldır bizde hiç taraftar çağırdığını bilmezdim şimdi her maç sonrasi taraftarımız gelsin bizi yanlız bırakmasınlar diyor . Önemli bir başarı var ama biraz taraftara sitemkar .. Memnuniyetsiz bir sıkıntı var bu kesin .. Taraftarda basarıya alıştı maç kazanmak normal geliyor iyi tepki veremiyor bu da bir gerçek .. Sürekli başarı oluncada sıkıntı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İlk olarak taraftarlarımıza, desteklerinden dolayı teşekkür eden Obradovic, “Taraftarlara verdikleri güzel destek için teşekkür ediyorum. Uzun zaman sonra kendi sahamızda bu şekilde maç oynamak özellikle oyuncular adına çok güzeldi. Umarım bizi desteklemeye gelmeye devam ederler Dedi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

5. Basket takımına 15 M AVRO destek sürdürülebilir değil....Amatöre dönmezsek futbol takımı batacak...

Guduric alev alev, yaniyor.

nihayet geldikten 1-2 sene sonra gercek Guduric ortaya cikti.

Obradoviç önümuzdeki yil icin bir takimla anlasmis diyorlar

Sayfa 278/558 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •