Sayfa 199/205 İlkİlk ... 99149189197198199200201 ... SonSon
Arama sonucu : 1635 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: DENIZ - Denizbank

Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    paralar ne zaman hesaba peki yatar arkadaslar?

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    1/2 aya yatar sabırlı ol .dua et 21.20 dan yatsin.Ben 55 yaşındayım hala her gün değişik bir sey öğreniyorum.evet şirket 21.20 açıkladı ama ne olur bellimi olur.

Aciz SPK fiyat bile yazmamis bu kadar aciz sabah islem görecek ne yapacak küçük yatirimciya panik yaptıracak bu kadar aciz bir kurum işte .yazıklar olsun insan bir fiyat yazmazmi tamamen suç işliyor SPK kamuyu tam anlamiyla aydınlatmıyor .yeni SPK baskani Vedat akgiraydan sonra gördüğüm en şaibeli dönem bu başkan Ali Fuat taskesenoglu dönemidir .Yahu bir fiyat yazmak bir aciklama yapmaya bu kadarmi acizsin.Maas almayı biliyorsunuz SPK hükümetin ve küresel güç ile patronların uşağı olmuş küçük yatırımcıyı türk yatırımcısını soyan bir kurum haline gelmiş bana göre benim görüşlerim budur

3. (8)*Hakim*ortak, diğer ortakları ortaklıktan çıkarmaya ilişkin toplam bedeli Kurul onayını takip eden üç iş günü içinde ortaklığın banka hesabına yatırır.

(10) Payları borsada işlem gören ortaklıklar,*hakim*ortağın parayı ortaklık hesabına yatırmasını takip eden iş günü bu bedelin hakim ortak dışındaki ortakların hesabına aktarılması, söz konusu ortakların paylarının iptali ve yeni ihraç edilecek payların hakim ortak hesabına aktarılması talebi ile*MKK’ya*başvurur. MKK sisteminde*kayden*izlenen paylara ilişkin tutarlar, MKK tarafından*hakim*ortak dışındaki hak sahipleri hesaplarına aktarılmak üzere ilgili yatırım kuruluşları hesaplarına transfer edilir. Söz konusu tarih itibarıyla MKK sisteminde ortaklık nezdinde izlenen paylar ile*kaydileştirilmeyen*ve anılan tarihten sonra pay sahibi olduğunu ispat eden kişilerin paylarına ilişkin bakiye tutarın, ortaklık tarafından üç yıllık bir süre boyunca ilgili yatırım kuruluşları vasıtasıyla*Takasbank*nezdinde açılacak özel bir bloke hesapta nemalandırılmak suretiyle tutulması gerekir. Bloke edilecek tutar yerine banka teminat mektubu verilmesi mümkündür. Payların iptalinden itibaren üç yıllık sürenin sonunda, ilgili yatırım kuruluşunun*Takasbank’a*başvurusunu takiben*blokaj*kaldırılır. Üç yıl boyunca*Takasbanknezdinde bloke olarak tutulan tutarın neması ile hesapta kalan bakiye, üç yıllık sürenin sonunda talep üzerine ortaklığa iade edilir. Bu tarihten sonra pay sahibi olduğunu ispat eden kişilere payları karşılığında ödenecek pay bedelleri ortaklık tarafından karşılanır. Bu fıkranın uygulanmasında bloke hesapta yer alan tutarın nemalandırılması, aracılık işlemlerinde uygulanacak takas esasları ve*blokajın*kaldırılmasına ilişkin esaslar*Takasbank*tarafından Kurulun onayı ile belirlenir.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by kalaycı Yazıyı Oku
    1/2 aya yatar sabırlı ol .dua et 21.20 dan yatsin.Ben 55 yaşındayım hala her gün değişik bir sey öğreniyorum.evet şirket 21.20 açıkladı ama ne olur bellimi olur.
    1-2 ayı bulmaz merak etmeyin. 3 iş günü içinde yani en geç haftaya salı günü bankanin yeni sahibi Emirates NBD gerekli miktarı ilgili hesaba yatiracak. 1 iş günü sonra paylarimizin iptal edilmesi için sirket mkk ya başvurak ve paylarimiz iptal edilip parasi hesabimiza aktarilacak.

Haftaya bitmezse öteki hafta kesin sonuclanir diye tahmin ediyorum.

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    (8)*Hakim*ortak, diğer ortakları ortaklıktan çıkarmaya ilişkin toplam bedeli Kurul onayını takip eden üç iş günü içinde ortaklığın banka hesabına yatırır.

(10) Payları borsada işlem gören ortaklıklar,*hakim*ortağın parayı ortaklık hesabına yatırmasını takip eden iş günü bu bedelin hakim ortak dışındaki ortakların hesabına aktarılması, söz konusu ortakların paylarının iptali ve yeni ihraç edilecek payların hakim ortak hesabına aktarılması talebi ile*MKK’ya*başvurur. MKK sisteminde*kayden*izlenen paylara ilişkin tutarlar, MKK tarafından*hakim*ortak dışındaki hak sahipleri hesaplarına aktarılmak üzere ilgili yatırım kuruluşları hesaplarına transfer edilir. Söz konusu tarih itibarıyla MKK sisteminde ortaklık nezdinde izlenen paylar ile*kaydileştirilmeyen*ve anılan tarihten sonra pay sahibi olduğunu ispat eden kişilerin paylarına ilişkin bakiye tutarın, ortaklık tarafından üç yıllık bir süre boyunca ilgili yatırım kuruluşları vasıtasıyla*Takasbank*nezdinde açılacak özel bir bloke hesapta nemalandırılmak suretiyle tutulması gerekir. Bloke edilecek tutar yerine banka teminat mektubu verilmesi mümkündür. Payların iptalinden itibaren üç yıllık sürenin sonunda, ilgili yatırım kuruluşunun*Takasbank’a*başvurusunu takiben*blokaj*kaldırılır. Üç yıl boyunca*Takasbanknezdinde bloke olarak tutulan tutarın neması ile hesapta kalan bakiye, üç yıllık sürenin sonunda talep üzerine ortaklığa iade edilir. Bu tarihten sonra pay sahibi olduğunu ispat eden kişilere payları karşılığında ödenecek pay bedelleri ortaklık tarafından karşılanır. Bu fıkranın uygulanmasında bloke hesapta yer alan tutarın nemalandırılması, aracılık işlemlerinde uygulanacak takas esasları ve*blokajın*kaldırılmasına ilişkin esaslar*Takasbank*tarafından Kurulun onayı ile belirlenir.

Sayın balıkadam teşekkür

6.  Alıntı Originally Posted by kalaycı Yazıyı Oku
    Sayın balıkadam teşekkür
    no panik bende bende ben denizde bir miktrar kazandim.son alimimda 21.14 de kadar cektim maliyetimi.Ben bir boynr gibi olabilir dusundum olmadi kismet degilmis.yanlkz 2 tane islem gormeyen hissem oldu izocam ve deniz))

Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    no panik bende bende ben denizde bir miktrar kazandim.son alimimda 21.14 de kadar cektim maliyetimi.Ben bir boynr gibi olabilir dusundum olmadi kismet degilmis.yanlkz 2 tane islem gormeyen hissem oldu izocam ve deniz))

Gen yatırımda var sende ona göre 2 tane deme yani yemezler.ben Osmanlı yatırımda çalışıyorum Denizbank için maliyetim 21.14 deme ben goruyon maliyetini.daha önce satıp almisin Denizbank 22 TL den almişin

Kap :
    DENİZBANK A.Ş. (DENIZ.E, Banka) işlem sırası, Sermaye Piyasası Kurulu'nun 2019/60 sayılı Bülteninde Şirkete ilişkin olarak yayınlanan "Ortaklıktan Çıkarma ve Satma Hakları Tebliği kapsamında hakim ortakları dışındaki diğer ortakların ortaklıktan çıkarılması, bu ortaklara ait payların iptali ve hakim ortağa tahsisli olarak yapılacak sermaye artırımı amacıyla hazırlanan ihraç belgesinin Kurul tarafından onaylanması talebi olumlu karşılanmıştır" kararına istinaden, Borsa Genel Müdürlüğünün 13/11/2019 tarihinde KAP'ta yayınlanmış olan (www.kap.org.tr/tr/Bildirim/798746) aynı tarihli kararı uyarınca 15/11/2019 seans başından itibaren işleme kapatılmıştır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 199/205 İlkİlk ... 99149189197198199200201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •