Sayfa 64/140 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon
Arama sonucu : 1118 madde; 505 - 512 arası.

Konu: DAGI - Dagi Giyim

1.  Alıntı Originally Posted by nurikinay Yazıyı Oku
    mobilde gözükmüyor.masaüstü sürümde var.
    Desenize uye benim siz de ziyaretci mi oluyonuz

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. slm arkadaslar gecen sene yeniden değerleme yapılan şişlideki yer 105 milyon usd ye satılmış

3.  Alıntı Originally Posted by tradercimbom Yazıyı Oku
    slm arkadaslar gecen sene yeniden değerleme yapılan şişlideki yer 105 milyon usd ye satılmış
    Sayın tradercimbom ciddimisiniz bu bu konuda böyle bir olayın gerceklemesi şirkete bambaşka deger katar

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

4.  Alıntı Originally Posted by tradercimbom Yazıyı Oku
    slm arkadaslar gecen sene yeniden değerleme yapılan şişlideki yer 105 milyon usd ye satılmış
    Kaynak var mı tradercimbom ? geçen yıl 65 milyon tl eden yer şimdi nasıl 105 milyon dolar ediyor?

Alıntı Originally Posted by tradercimbom Yazıyı Oku
    Haber kaynağını yazsaydınız iyiydi.

6.  Alıntı Originally Posted by tradercimbom Yazıyı Oku
    kaynak ne pekii. ben yatırımcı ilişkileri departmanını aradım. öyle bir şeyin olmadığını belirttiler. yalan yanlış haber yapıp milletin hisseye atlamasını sağlamak manipülasyona girer ve cezası var.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by Dolunay_34 Yazıyı Oku
    Kaynak var mı tradercimbom ? geçen yıl 65 milyon tl eden yer şimdi nasıl 105 milyon dolar ediyor?
    Gecen yil dolar kuru 2,88 idi 65 milyon degerliginde. Suan 3,80 desek 22,5 mily usd 85 trl eder. Bir de ihale pazarlik vs ile degerinin artacagini varsayarsak 105 mily dolar etmese de rahat 105 mily tl eder. Adrese bakarsanin şişli semtinin şişli mahallesinde bir yer. Etrafinda nurol tower quasar ist gibi m2 si baya yuksek yapilar bulunmakta. Sirketim toplam piyasa degerinin 110 tr oldugunu gozonune alirsak, boyle bir arsaya sahip olmak sirketi çok cazip hale getirmiyor mu sizce. Hele arsaya yapilacak bir projede satmayip toprak payi almak cok daha fazla bir gelire neden olabilir. Sirket bu degerlemeyi yaptirdiysa vardir mutlak bir dusundugu.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 64/140 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •