Sayfa 10/46 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 368 madde; 73 - 80 arası.

Konu: DAGHL - Dagi Yatırım Holding

1. dun ne dedim buyrun dagi 1.35 oldu bu hala aynı yerde 1.40 ustune atamadı bunun simdiye 1.55 olması lazımdı
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

2. dagi 2 hafta %15 yukseldi bu oldugu yerde saydı bakın simdi dagi azıcık dussun bu nasık 1.30 a geriliyor bu spegin numaralarına kanmayın alıcı gelsin kucaga bırakayım diye bekliyor

3. Spek aga milleti dökeceğim diye iyice ayarı kaçırdı )) 35 000 lotun bende. En az 10 liradan yiyeceksin kafana malı. Bir yerden para beklentim var, o para gelir ise 70 000 lot ile 120 000 lota kadar çıkartacağım sayıyı. 5 sene daha beraberiz. öptüm seni bebiş ))

4. Hayirdir insallah metro yatırım bugun doldur bosalt yapmış Galip ağa degildir umarim elini attığı her hisse brüt takasa girdi

5. Ağa ya ekmek cıkmaz burdan

6. 32 000 lot da ben topladım 1.41 ortolama ile

7. Faaliyet yok kar yok beklenti yok alım sebebiniz nedir acaba.teknik desen işlemiyor.

8. Sayin okacha bise bildigimiz yok bir umut aliyoruz en azindan zarar ettirmiyor yoksa söyledigin gibi hic bir beklenti yok aslinda
    ben bise söyleyim size sorunun ana kaynagi daghl de eline bütün lotlari toplayıp bişe yapmayan büyük ortak, diger bir sorunda birlesmeyi beceremeyip bise üretmeyen patron, yatırımcısı elinden geleni yapti aslinda daha ne yapacagiz

Sayfa 10/46 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •