Sayfa 12/46 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
Arama sonucu : 368 madde; 89 - 96 arası.

Konu: DAGHL - Dagi Yatırım Holding

1. İsmini rezil giyim ve rezil yatırım holding olarak değiştirsinler belki prim yapar.mavi açıldığı gün prim yaptı.bunlar beceriksiz hiç bir halt yiyemez.hisseyi alanda rezil olur.

2. Fazla baskı yapıyor spek senelerdir, kendini ele veriyor. O yüzden alıyoruz. Kağıt 6-7 tl civarlarında olsa alım yapmazdık.

Yılbaşından 16 haziran cuma gününe kadar hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. galip aga kagıtta cirit atıyor giriyor cıkıyor tam amacı ne aceba
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

5. Galip ağa görüntüsü vermek isteyen biride olabilir çok cılızdı metro alışları, galip ağresif oynuyor ona benzetemedim veya denedi hisse gelmeyince geri vermişte olabilir.
    'Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer''

6. Twiitwre bakın Mardin formasyon metroda da mala alıcı çekmek için alış satış gösteriyorlar tahminim dikkat edin.

Discovery Elite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

7. Dagi Giyim de herhangi bir ortaklığı yok galiba bu şirketin hiç oralı olmuyor aslına bakarsanız giyim çıkacaksa bunun kıçının tavana vurması lazım bu hissede sahibi satamaz satarsa %50 yi kaybeder bunuda göz önüne alamaz çünkü A grubu imtiyazlı hisse yok yurtsevenlerin maliyeti en az 2.30 tl vardır. 2013 ten bu yana alıyorlar yatırdıkları parayı döviz bazında değerleseler buradan satmaları zarar yazar 2.5 - 3 tl fiyatlardan aşağısı kurtarmaz eğer 300-500 bin lotla işlem yapan bu hissenin kıçını hop oturup hop kaldırır ama nedense bir türlü yatırımcı gelmiyor.
    'Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer''

8. 1.40 ken almıstım 2.20 leri gorduk devam ediyorum
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

Sayfa 12/46 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •