Sayfa 21/46 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon
Arama sonucu : 368 madde; 161 - 168 arası.

Konu: DAGHL - Dagi Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Üç defa bedelliden gelecek fonun kullanım alanını değiştirmişler.

Önce eros hlsseleri alacağız, sonra dagi ortaklığımızı artıracağız, daha sonra ise demlr çelik alanında faliyetlerde kullanacağız demişler.

Çok kararsızlar, bakalım yeni blr değişkenler olacak mı.

Ama bari iş yapmak için nakite ihtiyac var onun için bedelliye gidiyoruz diyorlarsa, öncellikle geri alınan DAGHL Hhisselerini diğer hakim ortaklardan birine satarak nakit sağlaması daha tutarlı olurdu.

Şimdilik sanki bir alavere dalavere dönüyor
    Şirket bedelllden sonra yapacağı yatırımlarda iştiraklere hakim ortak olur ve tam konsolide ederse ancak nitelik kazanır. Yatırım yapmayı düşündükleri Dagi, Eros veya Demir Çelik alanında çoğunluk hisseleri edinip hakim ortak okunması önemlidir.

Yoksa düşük oranda hlsselerini alıp finansal varlık olarak bilançolanaya devam ederse ortaklığa dönemsel bir karlığı veya katkısı olmaz. Yıllar sonra patron ne zaman hlsseleri satarsa ancak şirket kasasına para akışı olur.

SPK BÜLTENİ :

Payları Borsa İstanbul A.Ş. Ana Pazarı'nda işlem gören Dagi Yatırım Holding A.Ş.'nin (Şirket) 80.000.000 TL tutarındaki
    kayıtlı sermaye tavanı içerisinde 10.800.000 TL olan çıkarılmış sermayesinin, mevcut ortakların yeni pay alma hakları
    kısıtlanmaksızın tamamı nakden karşılanmak üzere 20.000.000 TL'ye artırılması nedeniyle ihraç ve halka arz edilecek 9.200.000
    TL nominal değerli paylara ilişkin izahnamenin ve tasarruf sahiplerine satış duyurusunun Kurulumuzca onaylanması talebinin
    olumsuz karşılanmasına karar verilmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Hadi bakalım okacha üstad dedigin oldu seni gorelim simdi bize bir yola haritası çiz şirkette koskoca bir sıfır var. Para yok bışe yok ne yapacak şapkadan tavşanmi çıkaracak yoksa petrolmü bulacak mahmut birlesme reddinden itibaren 3 yil elini sürmedi. Bundada 3 yil elini surmezse daha ne kadar beklicez. Kac defa sordum cevaplamadin bedelli onaylanmazsa ne olacak diye ben bedelli taraftari degilim birak lirayi kuruş yatırmak istemiyorum. Büyük ortak dersen toplamiş lotları etrafa bakip duruyor acaba bişe olurmu diye ama yok ve olamaz patron öyle cebinden para koyarak bise yapmaz hala anlayamadi sen diyorsun dagi giyimi paraya cevirsin adam izin verseler almaya çalışıyor giyim satarmi sence vesselam daha cok bekleriz bunu unutma yatirimcida oyuncuda gelmez çünkü ortada lot yok kim neyi alsin

4. daha düner kadar patron bedelli parası ile dagi giyim alacağım diye millete gazı verdi. Malak mıdır nedir. para cebe girmeden harcama sevdasında. Milletle başşak geçti. Giyimde voleyi vurdu. Millete mala yükledi. sahtekarın kralı bunlar.
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

5. Bu hissede kendini yatırımcı diye adlandıran fakat 6 yıl gecmesine rağmen kağıdı tikadığınin farkına henüz varamayan büyük ortak çıkmadığı sürece bir cacık olmaz

6. Ben bu hissede 5. yılı doldurdum neyin olup neyin olmayacağını çok iyi biliyorum. Patron nakit koyarak kayda değer bir yatırım yapmaz 6 yilda iki atraksiyon yapti ikisindede spk dan red yedi. Bu hisse dibine kadar toplu başka bir yatırımcı ve oyuncu bu hisseye girip yatırım yapmaz. Büyük ortak desen evlere şenlik patron bişe yapsın veya birileri girerde kağıdı ziplatirmi diye etrafa bakip durur. Velhasıl bu kısır dönğü devam eder gider. Benimkisi bu hissede 5 yilin verdiği tecrube ve tepkinin bir ürünü asla yatırım tavsiyesi değil çünkü burası borsa yarin ne olacagıni kimse bilemez kalın sağlıcakla

7. Bu hisse hep aynı hiç değişmiyor aldıkça aşağı geliyor ufak miktar olsada hesabını yapıyor. Bistin en dandik hisselerinden biri herkes bunu bildiği için yanaşmıyor. Ben bugün ufak miktarla denedim baktım ki değişen bir şey yok. Bu şekilde ufak hesaplarla bu hisse yol almaz. Kısaca bu hisseden bor yol olmaz. Bu sayfadaki ilk ve son yorumum. Çünkü bir daha asla bu hisse ile işim olmaz. Ytd

8. Bu holdigin toplantisi ne zaman? Toplantidan ne kadar zaman önce toplantı zamanını açıklıyorlar

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 21/46 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •