Sayfa 5/8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
Arama sonucu : 61 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Karar_anı

karma karışık bir oyun izleyeceğiz sanırım çünki benim harita al gösteriyor.doğrusu bende tereddütte kaldım ve kıpırdayamıyorum gözüm ekranda olayı çözmeğe çalışıyorum..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

insanın aklına gelen başına gelirmiş bunların korku satışı olacağını tahmin etmiştim ama ben yinede girdaba düşmeyim diye günün kapanışını göreceğim belkide bi uçtan dalarım bellide olmaz. bende hala al gösteriyor ama ekside kapatabiliriz diye ucuz alıp üzerine yatmayı düşünüyorum..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

şu anki görüntüye göre bunların satacağı filan yok. ancak korkutma amaçlı seansı geri çekilerek kapatabilirler. baba destek kırmadığı sürece bende buna satış demem. baba destek neresi diye merak edilirse ben xu030 varantlar ve iki bankayı baz aldığım için belirlediğim destekleri her üçüde teyit etmesi gerekiyor yani filanca banka şöyle olmuş diye ciddiye alınmaz ancak teyit geldiği zaman şu banka şu fiyat veya endeks şu fiyata dikkat diyebiliriz ama bugün hiç bir yöne teyit geldi al veya sat denilemez o kadar karışık bir oyun olabilir..

sabah gözlerime inanamıştım. endeksi basıyorlar bende ısrarla al çıkıyor. bedava kağıt alacaktım kaçırdık hayırlısı diyelim..

söylediğim gibi bunlar erken alıma girdiler trade etmenizi tavsiye ederim çünki yukarı yapıp aşağı doğru basarak seans sonuna doğru yine korku salmak isteyebilirler böyle tak tak alım olmaz..

aslında böyle zamanlarda endeks yukarı sürdü yok aşağı sürdü demek çocuk işi. adamlar şakır şakır alıyorlar. en doğru olanı şansıma diyip alıp üzerine yatacaksın. ne yaparsa yapsınlar umrunda olmayacak. hele bugün ne kadar satarsa satsınlar ben baba desteği kıracaklarını sanmıyorum çünki dirençleri param parça ettiler endekste direnç kırmak mani ister boşa para basmadılar herhalde. bunu şunun için söyledim.. nasıl olsa günlükte allem edip kullem edip kandırıyorlar. hiç olmazsa insanın bekleyerek kazanma ümidi olur.kağıdı elimizden alacak değillerya.. siz bilirsiniz korkunun ecele faydası yok. her gün ölmekten iyidir..

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    aslında böyle zamanlarda endeks yukarı sürdü yok aşağı sürdü demek çocuk işi. adamlar şakır şakır alıyorlar. en doğru olanı şansıma diyip alıp üzerine yatacaksın. ne yaparsa yapsınlar umrunda olmayacak. hele bugün ne kadar satarsa satsınlar ben baba desteği kıracaklarını sanmıyorum çünki dirençleri param parça ettiler endekste direnç kırmak mani ister boşa para basmadılar herhalde. bunu şunun için söyledim.. nasıl olsa günlükte allem edip kullem edip kandırıyorlar. hiç olmazsa insanın bekleyerek kazanma ümidi olur.kağıdı elimizden alacak değillerya.. siz bilirsiniz korkunun ecele faydası yok. her gün ölmekten iyidir..
    ben kağıdımın en dibine alım yazdım hemde full olarak alacağımıda tahmin ediyorum. artık satımla işim olmayacak bunda verir alır tutarım sonuna kadar. hemde yine kontrolümde olur. size bol kazançlar...

sürekli söylediğim gibi seans öncesi yapılan yorumlar bende dahil tahminden başka bişey değildir olayın aslı seans içinde görülür.ben yinede oyunun kuralını bozmadan bi sallama yapayım şu ana kadar düşüncemde hiç bir değişiklik olmadı çünki bu satışları zaten beklediğim için hiçte sürpriz olmadı ve aynen stratejimi uyguladım. evet satışlar ürkütücüydü ama bakıyorum endeksi bozacak kadar etkili olamamış. doğrusunu söylemek gerekirse uçacak kaçacak bi endeks beklemiyorum ama beni duman edecek bi endekste beklemiyorum. yukardan verip aşağıdan alarak yoluma devam etmeyi düşünüyorum. sonuç olarak LONG için karamsar bi tablo görülmüyor manzara bu. yarın ne olur onuda seansta göreceğiz.. bol şanslar..

Sayfa 5/8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •